14-letnia Polka otrzymała złoty przycisk w amerykańskim "Mam Talent". Simon Cowell oniemiał

Amerykańska edycja programu "Mam talent" jest jedną z najbardziej prestiżowych na świecie. Utalentowane osoby z całego świata marzą o tym, by dostać się do programu, bo jest to dla nich duża szansa w rozwijaniu międzynarodowej kariery. Polka Sara James ma powody do radości, bo podczas przesłuchania sam Simon Cowell wcisnął złoty przycisk.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Już jakiś czas temu Sara James ogłosiła, że wzięła udział w castingach do amerykańskiej edycji programu "Mam talent". Dziś w nocy odcinek z jej udziałem został wyemitowany, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć, jak jej poszło. Okazuje się, że lepiej być nie mogło, bo Polka otrzymała złoty przycisk. Sara James nie kryła wzruszenia. 

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Sara James dostała złoty przycisk w amerykańskim "Mam talent"

Swoim sukcesem Polka pochwaliła się za pośrednictwem social mediów. - "Występ Sary James podbił nasze serca" - czytamy na oficjalnym profilu na Instagramie amerykańskiej edycji "Mam Talent". Słuchając młodej piosenkarki, ma się ciarki dosłownie na całym ciele. Tuż po tym, gdy Sara zakończyła swój występ, widzowie wstali i bili brawo przez dłuższą chwilę. Również jurorzy byli zachwyceni i także od nich James dostałą owację na stojąco. 

Sprawię, że zapamiętasz ten moment na zawsze. 

- powiedział Simon Cowell. 

Tuż po tych słowach wstał i nacisnął złoty przycisk. Jednocześnie oznacza to, że Sara James awansowała do półfinału. To już jest ogromny sukces Polki, ale patrząc na możliwości piosenkarki, możemy podejrzewać, że jej kariera w programie dopiero się zaczyna.

Poniżej możecie zobaczyć urywek odcinka z udziałem Sary James, który opublikowała w swoich social mediach

Dumny Simon Cowell pochwalił się również swoim "złotym przyciskiem" na Instagramie publikując zdjęcie z Sarą. - "Poznajcie mój złoty przycisk w tym roku" - napisał. 

 

Howie MandelTen występ w "Mam talent" stał się hitem Internetu! "Definicja radości"

Kim jest Sara James?

Sara James jest dobrze znana w naszym kraju. To zwyciężczyni "The Voice Kids" oraz finalistka Eurowizji Junior. Dziewczyna urodziła się 10 czerwca 2008 roku i choć ma zaledwie 14 lat już robi ogromną karierę. Jej udział w amerykańskiej edycji "Mam talent" jest wielką szansą do zrobienia międzynarodowej kariery. Pewne jest, że młoda artystka ma ogromny talent i warto śledzić jej dalsze losy w amerykańskiej edycji "Mam Talent". 

Pod jej nagraniem posypały się setki gratulacji od fanów z całego świata. 
Nasza polska Whitney Houston.
Wow. Narodziła się nowa gwiazda tej nocy. 
Dziewczyno wielka kariera przed tobą. 
Zdecydowanie zasłużyłaś!

- czytamy. 

A wam jak podobał się występ Sary James w amerykańskiej edycji "Mam Talent"?

11-latka z widowni otrzymała złoty przycisk! To pierwsza taka sytuacja w historii 'Mam talent'"Mam talent": 11-latka z widowni otrzymała złoty przycisk!

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: