Pamiętacie najsłynniejsze bliźniaczki na świecie? Dziś siostry Olsen mają 36 lat! Jak się zmieniły?

Ashley i Mary-Kate Olsen swoją telewizyjną karierę zaczęły, zanim jeszcze skończyły roczek. W wieku 10 lat miały już natomiast na swoim koncie pierwszy biznes. Nic więc dziwnego, że uważane są za najsłynniejsze bliźniaczki w show-biznesie. Niedawno siostry świętowały swoje 36. urodziny. Jak teraz wyglądają i czym się zajmują?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Hollywood ma siostry Olsen, a my mamy braci Mroczków [Popkultura]

Mary-Kate i Ashley Olsen już jako kilkuletnie dziewczynki były ulubienicami Ameryki. Szybko osiągnęły nie tylko sławę, ale i wielomilionowe zarobki. W wieku 18 lat zakończyły jednak swoją aktorską karierę i postanowiły rozwijać się w innym kierunku. Jak zmieniły się przez te lata?

 

Przed kamerą siostry Olsen stanęły mając zaledwie trzy miesiące

Karierę telewizyjną sióstr Olsen rozpoczęła... reklama telewizyjna. Miały wówczas zaledwie trzy miesiące, ale ich rodzice otrzymali kolejne zawodowe propozycje dla córek. Tą, która zapewniła bliźniaczkom światową sławę, z pewnością był angaż do serialu "Pełna chata". Jako 9-miesięczne dziewczynki grały w nim na zmianę Michelle Tanner, czyli córkę głównego bohatera. Występowały w nim przez 8 lat.

 

W międzyczasie rozkręcał się ich pierwszy biznes, dzięki któremu stały się właścicielkami wielomilionowej fortuny. Mowa tutaj o "Dualstar". Przedsiębiorstwo odpowiedzialne jest za produkcję filmów, seriali telewizyjnych, czasopism czy gier wideo. 

Ashley i Mary-Kate Olsen postanowiły przerwać karierę aktorską 

"Nowy Jork, nowa miłość" były ostatnim filmem, w którym mogliśmy podziwiać bliźniaczki. W wieku 18 lat postanowiły bowiem zrezygnować z aktorstwa i odciąć się od show-biznesu. Przez lata unikały zresztą medialnego rozgłosu. Rozpoczęły studia i chciały rozpocząć "normalne życie", ale dziennikarze nawet wtedy nie dawali im spokoju. W prasie aż huczało od informacji jakoby Mary-Kate miała nadużywać narkotyków i prowadzić bardzo imprezowy tryb życia. Gwiazda nie odnosiła się do tych pogłosek. Jedynie w 2004 roku przyznała, że zmagała się przez długi czas z anoreksją. 

Obecnie siostry spełniają się jako projektantki mody. W 2006 roku założyły swoją własną markę odzieżową "The Row". Dopiero po kilku latach zaczęła im ona przynosić jednak dochody. Minimalistyczne projekty bliźniaczek cieszą się teraz dużą popularnością również wśród gwiazd. 

 

O życiu prywatnym Mary-Kate i Ashley Olsen wiadomo niewiele

Jedna rzecz nie uległa natomiast zmianom. Siostry wciąż unikają medialnego rozgłosu i nie dzielą się z prasą swoim życiem prywatnym. W serwisach plotkarskich sporadycznie pojawiają się jednak informacje na temat bliźniaczek. 

W 2019 roku było głośno o rzekomych zaręczynach Ashley z wieloletnim partnerem Louisem Eisnerem. 36-latka spotyka się z artystą już od 2017 roku. 

 

Mary-Kate od 2012 roku była natomiast związana z Olivierem Sarkozym. Związek Olsenki z o 17 lat starszym bratem byłego prezydenta Francji wzbudzał wiele kontrowersji. Para pobrała się w 2015 roku, jednak po pięciu latach Mary-Kate wniosła o rozwód. 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina 

Więcej o: