Po tym występie w "Mam talent" Agnieszka Chylińska nie mogła powstrzymać emocji. Fan: jestem w szoku

Ten występ z pewnością zapadł w pamięć nie tylko wielu widzom programu "Mam talent", ale również Agnieszce Chylińskiej. 33-letnia uczestniczka 13. edycji show zaskoczyła wszystkich, sięgając po znany utwór z repertuaru O.N.A.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Chylińska śpiewa razem ze swoją 6-letnią córką

Iza Demska "Owca" zgłosiła się do 13. edycji programu "Mam talent", aby spełnić swoje marzenia. Jak sama mówiła, choć śpiew to jej pasja od zawsze, to głównie śpiewała "pod prysznicem". Występ w popularnym talent show miał to zmienić.

Agnieszka Chylińska nie kryła wzruszenia. Uczestniczka "Mam talent" otrzymała złoty przycisk 

Na pytanie Klimenta o "śpiewające guru" Demska bez wahania przyznała, że bliskie jej sercu są rockowe brzmienia i ikony takie jak O.N.A. czy Ostrowska. Podczas castingu postanowiła sięgnąć po repertuar jednej z nich. 33-latka zdecydowała się na hit "Kiedy powiem sobie dość". 

Już po pierwszych dźwiękach można było zauważyć zdziwienie na twarzy Chylińskiej. W trakcie występu ze łzami w oczach powiedziała: "Ale mi miło". Widownia nagrodziła natomiast uczestniczkę owacjami na stojąco. 

Jury było zachwycone występem Demskiej, a Jan Kliment podziękował Chylińskiej za bycie inspiracją muzyczną dla wielu osób. Jurorowi udało się nawet namówić wokalistkę do wspólnego występu z uczestniczką. Wzruszenia nie kryła także Małgorzata Foremniak, od której Demska otrzymała złoty przycisk i tym samym dostała się do odcinków na żywo. 

 

Filmik z castingu można obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube programu "Mam talent". Znalazło się pod nim mnóstwo komentarzy widzów równie zachwyconych głosem 33-latki: 

Przepieknie zaspiewala.!! Jestem w szoku, ze mozna miec taki sam glos jak ma Agnieszka Chylinska. Nieprawdopodobne.!
Sama się wzruszyłam, jeśli bym nie widziała to musiałabym że śpiewa Agnieszka. Super zasłużyła na złoty przycisk.
Kiedy wydaje Ci się, że w 'mam talent' widziałeś już wszystko wydarza się coś takiego. Super babki i niesamowite głosy. Piękny występ

Piosenki Demskiej można usłyszeć teraz na YouTube

Choć wokalistka odpadła w odcinkach półfinałowych, to fani jej głosu mogą usłyszeć teraz jej autorskie piosenki na kanale YouTube. Izabela publikuje również covery znanych utworów. Ostatnio sięgnęła po "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. 

 
Więcej o: