Marianna Schreiber ma pasierbicę. Jej mąż, polityk PiS, jest rozwiedziony

- Liczy się człowiek, a nie jego przeszłość. Mój mąż jest dobrym ojcem i mężem, a to dla mnie najważniejsze - skomentowała Marianna Schreiber.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak zaoszczędzić czas i zadbać o środowisko przy częstym używaniu drukarki?

Jedną z osób, która pojawiły się w ubiegłym roku na castingu do programu Top Model, była Marianna Schreiber. Kobieta wykorzystuje popularność i aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 28 tys. osób. Schreiber założyła także niedawno swoją własną partię polityczną "Mam dość 2023". Co ciekawe, na zlecenie Super Expressu Instytut Badań Pollster przeprowadził sondaż partyjny, pierwszy z uwzględnieniem nowego ugrupowania. Okazało się, że już po kilku tygodniach działalności partia Marianny Schreiber mogła liczyć na 2 proc. poparcia, co było lepszym wynikiem niż "Porozumienie" Jarosława Gowina. 

Marianna Schreiber ma pasierbicę

Marianna jest żoną Łukasza Schreibera - wysoko postawionego polityka Prawa i Sprawiedliwości. Para wzięła w 2015 roku ślub cywilny, a w 2017 kościelny. Jak poinformował niedawno tygodnik "Polityka", mężczyzna był już wcześniej żonaty. Co więcej, owocem tego związku było dziecko. Jednak jak dowiadujemy się z artykułu, był to związek niesakramentalny.

 

"Liczy się człowiek, a nie jego przeszłość"

Marianna Schreiber zdaje sobie sprawę z przeszłości męża. I jak zaznacza,  nie ma z nią żadnego problemu.

Mogę powiedzieć, że jeśli coś się wie od początku, to nie stanowi to problemu i nie ma wpływu na przyszłość, bo się o tym wie. Kocha się nie za coś, a pomimo wszystko i ja swego męża kocham niezależnie od tego, co było kiedyś. Liczy się człowiek, a nie jego przeszłość. Mój mąż jest dobrym ojcem i mężem, a to dla mnie najważniejsze

- skomentowała na łamach "Super Expressu". 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: