Modne paznokcie - lato 2022. Klasyczny manicure w zupełnie innej odsłonie! To najgorętszy wakacyjny trend

Pomarańczowe paznokcie czy może kolorowy french? Trendy wciąż się zmieniają. Latem większość kobiet stawia na barwne i odważne rodzaje manicure. Zobacz paznokcie, które są nową odsłoną dobrze znanej francuskiej stylizacji.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Lato to okazja, żeby odważyć się na szalone stylizacje paznokci. Jakie trendy panują w wakacyjnym sezonie 2022 roku? Niektóre z nich już znamy, inne są czymś zupełnie nowym. Zobacz galerię propozycji.

Marcelina Zawadzka Marcelina Zawadzka cała na biało! Sukienka idealna do letnich stylizacji

Zobacz wideo Paznokcie w kolorze wina i złota krok po kroku

Modne paznokcie lato 2022. Kolorowy french

Wciąż nieustannie kolorowy french to idealna propozycja dla letnią stylizację paznokci. Możesz wybrać jeden kolor, dwa lub ile tylko zechcesz. Wybór należy do ciebie. W wakacje nie ma ograniczeń, a kolorowe paznokcie przyciągają spojrzenia. Taki rodzaj frencha to jednocześnie subtelna i szalona opcja.

 

Neon french twist, czyli klasyka w nowej odsłonie

Francuski manicure to ponadczasowy klasyk. Wraz z wiosną i latem warto spróbować czegoś nowego. Świetnym rozwiązaniem może okazać się nowy trend wśród stylizacji paznokci. Chodzi o neon french twist, czyli szaleństwo i dobrowolność neonowych barw. Zamiast klasycznego białego, możemy dopasowywać barwy wedle upodobań. Im więcej się dzieje, tym lepiej. Ważne, żeby kolory były nasycone.

 

Wakacyjne paznokcie 2022. Pomarańcz wciąż na topie

Kolor, który wyjątkowo kojarzy się z wakacjami i króluje wśród najczęstszych wyborów wśród kobiet. Chodzi o pomarańcz, w wielu odcieniach. Możesz łączyć wiele opcji malowania i stworzyć niepowtarzalną stylizację paznokci.

 

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: