Marta Żmuda Trzebiatowska tęskni za życiem bez dzieci. "Do roli matki nie da się przygotować"

Marta Żmuda Trzebiatowska w jednym ze swoich najnowszych postów podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Aktorka zwróciła m.in. uwagę na problem samotności matek.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo W jaki sposób sytuacja w Ukrainie wpłynie na nasze dzieci?

Marta Żmuda Trzebiatowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 318 tysięcy osób.

Samotność matek

Od 2015 roku aktorka jest żoną Kamila Kuli. Para doczekała się dwójki dzieci - syna i córki. Aktorka w jednym ze swoich najnowszych postów podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Zwróciła m.in. uwagę na problem samotności matek. 

Nikt mi nie powiedział tego wcześniej, ale macierzyństwo to samotność… zwłaszcza w wielkim mieście, gdzie rodzina daleko, a Twoje "niedzieciowe" koleżanki już nie odbierają telefonu, kiedy piszesz, że tęsknisz, że Ci ich brakuje, więc w końcu przestajesz pisać, bo czujesz, że się narzucasz. A przecież wciąż masz o czym z nimi rozmawiać i właściwie marzysz, by pogadać o czymś innym niż o dzieciach. Zostajesz sama. Szukasz więc numeru do tych, od których kiedyś sama nie odbierałaś…

- czytamy w poście.

"Do roli matki nie da się przygotować"

Mimo że aktorka tęskni za dawnym życiem, stanowczo zaznacza, że nigdy by nie zrezygnowała z rodziny.

Macierzyństwo bez filtra, zupełnie nie przypomina życia z Instagrama. Wyczerpana matka podgląda je wieczorem i zazdrości, że inni to takie "ładne i ciekawe" mają. A ty? Zastanawiasz się jaką zupę jutro im podasz i nasłuchujesz czy czasem, aby znowu nie zaczyna się katar. Czasem tęsknię za moim życiem "sprzed dzieci". Czy to źle? Nie wiem. A jak jest u Ciebie? Czy bym do tamtego życia wróciła? Za żadne Skarby! Dzieci są tym, co mi najlepiej w życiu wyszło. Do roli matki nie da się przygotować. Każdy dzień to sukcesy i porażki. Jedno jest pewne - to one kiedyś ocenią czy dałam radę, więc warto się starać

- podsumowała aktorka.

 

Marta Żmuda Trzebiatowska - kariera

Marta Żmuda Trzebiatowska to polska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. W 2007 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. pierwszy rozgłos przyszedł wraz z rolą Oli w serialu "Twarzą w twarz", w którym zagrała obok Pawła Małaszyńskiego. Następną większą rolą była ta w serialu emitowanym przez TVN "Teraz albo nigdy!" (2008). W tym samym roku wystąpiła w komedii romantycznej "Nie kłam, kochanie" z Piotrem Adamczykiem, Beatą Tyszkiewicz, Grażyną Szapołowską. Kolejnymi większymi rolami były te w produkcjach: "Wszystko" (2009), "Ciacho" (2010), "Śluby panieńskie" (2010), "Och, Karol 2" (2011), "Wygrany" (2011), "Hans Kloss. Stawka większa niż życie" (2012), "Wkręceni 2" (2014), "Listy do M. 2" (2015).

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: