Największe pośladki na świecie to marzenie 26-latki. Przeszła już sześć operacji. "Nic mnie nie powstrzyma"

Natasha Crown to szwedzka modelka, która ma jasny cel - być posiadaczką największych pośladków na świecie. W tym celu przeszła już sześć operacji plastycznych, na które wydała ogromną kwotę. 26-latka nie wyklucza kolejnych zabiegów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo KRĄGŁE POŚLADKI Z Gosią Reysner

"Moim celem jest posiadanie największej pupy na świecie i nic mnie nie powstrzyma". 26-latka ze Szwecji na swoje nietypowe marzenie wydała już ponad 100 tys. funtów, przytyła 20 kg i przeszła kilka operacji plastycznych. Instagramowy profil modelki, na którym można śledzić jej przemianę, obserwuje już ponad 2 mln osób. 

Szwedzka modelka chce mieć największe pośladki na świecie. Pierwszą operację miała w wieku 20 lat

Natasha Crown przyznała, że lubi wyróżniać się z tłumu. Wychodzi z założenia, że prawdziwa kobieta musi mieć krągłości niezależnie od panujących "kanonów piękna". Pewnego dnia postanowiła w związku z tym zostać posiadaczką największych pośladków na świecie. W tym celu zaczęła regularnie ćwiczyć, jednak stwierdziła, że treningi na siłowni nie pozwolą osiągnąć jej wymarzonych kształtów

W wieku 20 lat zdecydowała się na pierwszą operację plastyczną. Tuż po niej od razu chciała mieć kolejną. Przytyła nawet 20 kg, aby efekt był bardziej zauważalny: 

Wiedziałam, że im więcej tłuszczu będę miała, tym większa będę. Postanowiłam więc dużo przytyć.

W ciągu 6 lat szwedzka modelka przeszła łącznie sześć operacji plastycznych, na które wydała ponad 100 tys. funtów

 

Natasha Crown poddała się nie tylko operacji pośladków

26-latka nie ukrywa, że nie tylko jej pośladki przeszły metamorfozę. Natasha zdecydowała się również na operację plastyczną biustu, ust oraz kości policzkowych. Modelka twierdzi, że dzięki tym zabiegom jest szczęśliwa, ale niestety mężczyźni często nie akceptują jej figury, a wręcz się jej obawiają. 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: