Te znaki zodiaku mają tendencję do toksycznych relacji. Ich wybory mogą skończyć się złamanym sercem

Niektóre znaki zodiaku nie dokonują zbyt dobrych, miłosnych wyborów. To samo tyczy się przyjaźni, które mogą okazywać się dla nich toksyczne. Powinny zastanowić się trzy razy, aby znów nie nawiązać kontaktu, który może być dla nich krzywdzący.

Toksyczne relacje, to przede wszystkim takie, które potocznie mówiąc, przynoszą nam więcej szkody niż pożytku. Może nam się wydawać, że jesteśmy w nich szczęśliwi, ale w rzeczywistości jest to niezdrowe przywiązanie. Niektóre znaki zodiaku szczególnie łatwo wpadają w tę pułapkę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Ryby często trafiają na toksyczne relacje. Znamy tego przyczynę

Ryby to osoby zazwyczaj śmiałe i towarzyskie. Niestety, również bardzo ufne. Niemal każda bliska osoba otrzymuje od nich z początku pełne zaufanie, a potem stopniowo je traci- lub nie. Jeśli trafią na toksyczną relację, nie widzą tego od razu. Z założenia przyjmują, że taka osoba jest dla nich dobra i chcą spędzać z nią jak najwięcej czasu. Są bardzo wrażliwe, a więc kiedy prawda wyjdzie na jaw- są bardzo rozczarowane i smutne. Warto okazać im wtedy wiele miłości i wsparcia.

Joanna Liszowska Liszowska w siwych włosach i bez makijażu. Fani podziwiają ją za odwagę

Koziorożec często dokonuje złych wyborów. Szybko zdaje też sobie z tego sprawę

Koziorożec jest raczej rozsądny i uważny, ale lubi towarzystwo, a więc łatwo nawiązuje wiele relacji. Chętny do rozmowy, stara się ufać każdemu. Mimo tego, że myśli, iż jest ostrożny w doborze zaufanych osób, nie zawsze dobrze "trafia". Na szczęście szybko wykrywa fałsz i wystarczy małe, niepozorne kłamstewko, aby stracił zaufanie i od razu rozpoznał, kto ma na niego zły wpływ.

folia aluminiowa Połóż kulki folii aluminiowej na patelni. Dzięki nim sporo oszczędzisz

Strzelec bywa łatwowierny i uległy. Musi bardzo uważać na toksyczne związki

Strzelce są z natury dobre i spokojne. Opiekuńcze i pracowite również. Poznając drugiego człowieka, mają niemal serce na dłoni i są gotowe współczuć, pocieszać i pomagać nawet bez wcześniejszego poznania danej osoby. Niestety, ktoś może wykorzystać ich dobroduszność. Często zdarza się, że pod dobrymi intencjami ze strony współtowarzyszy Strzelca, kryje się chęć żerowania na jego dobru. W takich sytuacjach przydadzą się zaufani przyjaciele, którzy "twardo stąpają po ziemi".

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: