Dorota Szelągowska bez makijażu. Jeden szczegół podzielił fanki: "A fuj!"

Dorota Szelągowska podzieliła się na Instagramie kilkoma kadrami z ostatniego tygodnia. Wśród opublikowanych zdjęć znalazły się takie, na których zapozowała bez makijażu. Powodem dyskusji w komentarzach stała się jednak druga fotografia. - "Prawdziwa i szczera kobieta. Uwielbiam", "A fuj" - piszą internautki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Dorota Szelągowska remontuje mieszkania co dwa lata. Po co?

Dorota Szelągowska jest jedną z bardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Architektka wnętrz oraz prezenterka telewizyjna zdobyła popularność oraz ogromną sympatię widzów prowadząc takie programy, jak "Dorota was urządzi", "Dorota inspiruje" czy "Totalne remonty Szelągowskiej". Dorota Szelągowska aktywnie prowadzi również swoje konto na Instagramie, gdzie zgromadziła do tej pory ponad 878 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Dorota Szelągowska bez makijażu. Jedno zdjęcie podzieliło fanki

Dorota Szelągowska opublikowała na swoim instagramowym profilu post, w którym podzieliła się kilkoma zdjęciami zrobionymi w ostatnich dniach. - Mało miałam styczności z telefonem przez ostatni tydzień, no chyba, że notując przepisy, bo generalnie oszalałyśmy z @gosia.molska w kuchni. Znaczy Ona oszalała, ale raczej już dawno, a ja próbowałam jej dorównać. W imię E-booka, co to raczej już nie będzie stricte kulinarny, ale też będzie o życiu. Taka "książka, którą napisałam z Molską w kuchni". Gośka nie jest przekonana do tytułu, ale ja tak. No i przyjechała @mariadzierzawska bez zapowiedzi. Ot, nagle się pojawiła. I to była super niespodzianka, bo jak twoja najlepsza przyjaciółka mieszka od lat w Dubaju, to się jej raczej nie spodziewasz na Warmii wczesnym, czerwcowym popołudniem. @c_rejsel był jak zawsze przystojny i zabawny, dzieci na zmianę doprowadzały nas do szału, Lechu robił zdjęcia, a potem się jeszcze okazało, że dojeżdża jego siostra ze Szwecji z synem. Też ze Szwecji. No i zrobiłam 56 km i mój zegarek oraz trener są bardzo zadowoleni. Ja nie jestem, bo właśnie wracam. I jak zwykle się zastanawiam, co by to komu przeszkadzało, żebym tu zamieszkała? - napisała.

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, jednak największą dyskusję wzbudził drugi kadr, czyli zdjęcie z papierosem. Jedne osoby doceniły szczerość Doroty Szelągowskiej, inne wręcz przeciwnie:

Jak ja Panią za tego papierosa kocham najmocniej!
Dorotko, brzydko ci z tym fajem
Zabawne te komentarze, fuuuj papieros, fuj gdy ludzie nie są sobą na insta, a gdy są sobą tez fuj
Pani Doroto czas rzucić palenie jest Pani młoda i piękna, naprawdę szkoda zdrowia i urody niech Pani mi uwierzy i zrobi coś dobrego dla siebie
Z papierosem? A fuj
Prawdziwa i szczera kobieta. Uwielbiam
No i jak Ciebie babo nie lubić
Wszystko cudnie, cudnie, cudnie... ale ten papieros????!!!!

- czytamy.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Więcej o: