Antonina Turnau zdradza, jakim mężem jest starszy o 38 lat Marek Kondrat. "Czuły i mądry"

- Pod wieloma względami tata i Marek są kompletnie inni. Na pewno mój tata jest i zawsze był dla mnie wzorcem mężczyzny i wzorem męża, kiedy obserwowałam jego relację z mamą - wyznała Antonina Turnau w rozmowie z "Fashion Magazine".

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady rodziców

Związek Marka Kondrata i Antoniny Turnau niemal od samego początku wzbudzał ogromne zainteresowanie. Wszystko za sprawą sporej wieku między partnerami. Z nietypową sytuacją musieli sobie poradzić także rodzice Antoniny. W końcu jednak zaakceptowali związek córki.

Para konsekwentnie unika rozgłosu medialnego. Zdarzają się jednak wyjątki. Kilka miesięcy temu aktor udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się między innymi na temat późnego ojcostwa. - Jestem szczęśliwym człowiekiem, jestem w dobrym momencie swojego życia. Mam wspaniałych bliskich, z którymi uwielbiam przebywać, i córeczkę, o której marzyłem przez całe życie. Cieszę się, że mam ją w chwili, gdy mam na nią czas - zdradził w rozmowie z "Tygodnikiem Powszechnym". 

"Marek daje mi poczucie bezpieczeństwa"

Niedawno także żona aktora zdecydowała się na rozmowę z "Fashion Magazine". W wywiadzie pierwszy raz opowiedziała o swoim małżeństwie. Autor wywiad, Mateusz Szymkowiak, udostępnił na Instagramie fragment rozmowy. Nawiązał także do wypowiedzi Antoniny Turnau sprzed kilku lat. Wówczas kobieta wyznała, że będzie szukać mężczyzny podobnego do ojca. Czy jej mąż spełnia te wymagania?

Pod wieloma względami tata i Marek są kompletnie inni. Na pewno mój tata jest i zawsze był dla mnie wzorcem mężczyzny i wzorem męża, kiedy obserwowałam jego relację z mamą. Marek daje mi poczucie bezpieczeństwa, akceptacji, jest czuły i mądry - fundamentalnie są zatem bardzo podobni

- wyznała w wywiadzie. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: