Doda w odważnym stroju podzieliła fanów: "Niby fajnie, a sztucznie", "Zdjęcie na lodówkę"

Doda podzieliła się nowym zdjęciem i po raz kolejny zrobiła furorę w sieci. Gwiazda zapozowała w odważnym stroju, który odsłonił i podkreślił jej fenomenalną figurę. - Myślałem, że to Khloe Kardashian. Jak zawsze sztos - napisał jeden z fanów. - Chciałaby - odpowiedziała mu Doda.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda - szybkie strzały. Facet z brodą czy bez?

Doda na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę, a wiele osób uważa, że teraz wygląda dużo lepiej niż na początku kariery. Na Instagramie, gdzie do tej pory zgromadziła ponad 1,2 mln obserwatorek i obserwatorów, regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia i choć od lat obecna jest w polskim show-biznesie, nieustannie potrafi zaskoczyć swoje fanki oraz fanów.

Doda odsłoniła ciało w odważnym stroju. Zdjęcie podzieliło fanów: "Cały czas zadziwiasz"

Ostatnio Doda podzieliła się na Instagramie zdjęciem zrobionym przy okazji pracy nad jednym z projektów. Zapozowała na nim w wysokich szpilkach i mocno wyciętym bikini, na który miała narzucony trencz. - Mimo ze wciąż do mety kawałek , najważniejsze ze o ten sam kawałek dalej od startu jestem w połowie wykończona, ale warto było zawalczyć. Opowiem już 30.06, CO SIĘ OD***ALO inaczej tego nazwać nie można - napisała.

 

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów. Ich zdania? Podzielone. Znaczna większość była zachwycona, jednak niektórzy wręcz przeciwnie:

Zdjęcie na lodówkę
Jedyna noga, która w takich butach nie wygląda jak szynka
Niby fajnie, a sztucznie. Kiedyś byłaś naprawdę ładna, teraz wyglądasz jak produkt. No cóż, pewnie niektórym się podobasz
Rakieta, cały czas zadziwiasz
Myślałem, że to Khloe Kardashian;)
A bez du*y się nie da?
O kurde przez chwilę pomyliłam Cię z Khloe Kardashian

- czytamy.

Jak Doda dba o swoją figurę?

- Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię. Taka już jestem. I nie, nie czuję żadnych wyrzeczeń, jedyne co czuję, to dumę - napisała kiedyś pod jednym z postów na Instagramie.

Więcej o: