Magdalena Lamparska jest w ciąży! Aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Brzuszkiem pochwaliła się w sieci

Magdalena Lamparska zaskoczyła swoich fanów wiadomością, że wraz z mężem Bartoszem Osumkiem spodziewają się drugiego dziecka! Na instagramowym profilu aktorki pojawiły się zdjęcia, na których możemy dostrzec wyraźnie zaokrąglony brzuszek gwiazdy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Co warto wiedzieć o okresie ciąży? Na częste pytania odpowiada położna

Magdalena Lamparska z pewnością na brak zawodowych propozycji nie może narzekać, ale mimo to udaje się jej połączyć życie zawodowe z prywatnym. Aktorka od 5 lat jest szczęśliwą mamą Tymoteusza, a od wielu lat również partnerką Bartosza Osumskiego, z którym w 2019 roku wzięła ślub. Z instagramowego profilu aktorki możemy dowiedzieć się, że niedługo jej rodzina się powiększy.  

Magdalena Lamparska jest w ciąży. Na Instagramie udostępniła refleksyjny wpis

Aktorka w środę 22 czerwca postanowiła pochwalić się fanom radosną wiadomością. Lamparska i jej mąż Bartosz spodziewają się bowiem narodzin drugiej pociechy

Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością osobiście.

34-latka swój wpis opatrzyła dwoma fotografiami. Na pierwszym czarno-białym zdjęciu widzimy Lamparską w kapeluszu i dopasowanej czarnej sukience, która podkreśla jej ciążowe krągłości. Na drugiej pozuje razem ze swoim mężem.

Aktorka podkreśliła, że czas ten nie zawsze jest łatwy, ale razem z maleństwem czują się dobrze: 

'Stan błogosławiony' nie zawsze jest łaskawy, pod wieloma względami: fizycznym i emocjonalnym. Nie jesteśmy w stanie go zaplanować. (...) Czujemy się bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Zdrowie nam dopisuje. W radości czekamy na spotkanie.
 

Aktorka otrzymała wiele gratulacji od fanów i znajomych z branży

Pod postem Lamparskiej od razu pojawiło się mnóstwo gratulacji w tym m.in. od Pauliny Krupińskiej, Macieja Dowbora, Soni Bohosiewicz, Macieja Zakościelnego czy Marysi Dębskiej. Oczywiście ciepłych słów nie szczędzili aktorce również jej fani: 

To przepiękny czas. Zazdroszczę
Zdrówka i spokoju 
Rośnijcie zdrowo
Prześlicznie wyglądasz

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina 

Więcej o: