Sprytne i proste schowki, w których twoje rzeczy będą bezpieczne. Nie znajdzie ich żaden złodziej

Wiele osób trzyma w swoim domu nie tylko gotówkę, ale również inne kosztowne przedmioty. Istnieje wiele opcji, żeby skorzystać z ukrytych przestrzeni, które mogą nam posłużyć jako schowek. Gdzie przechowywać lub schować bezpiecznie cenne rzeczy?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Nigdy nie mamy stuprocentowej pewności, czy pewnego dnia ktoś nie włamie się do jego mieszkania. Dom to coś, co przyciąga wielu złodziei. Wielu z nas trzyma w domu gotówkę. Jak stworzyć bezpieczne skrytki do przechowywania papierowych banknotów i innych cennych dla nas rzeczy? Te miejsca są nietypowe i można tam umieścić przedmioty, które nie chcemy, żeby wpadły w niepożądane ręce.

Zobacz wideo Las w słoiku, czyli wnętrzarski hit sezonu. Z tym mykiem bez problemu zrobisz go w domu

Deska do prasowania. Pieniądze schowasz w stelażu

Każdy z nas może wykorzystać deskę do prasowania jako sposób na schowania np. pewnej sumy pieniędzy w formie rulonu. Nóżki stelaża często zakończone są gumowymi zatyczkami, które nie tylko chronią powierzchnię domu przed zarysowaniami. Gdy je ściągniemy, możemy znaleźć tam niewielką przestrzeń do przechowywania.

deska do prasowaniadeska do prasowania seb_ra/istock.com

Opakowania po kosmetykach jako źródło pomysłów na bezpieczne przechowanie cennych rzeczy

Mało kto domyśliłby się, że opakowaniach po kosmetykach można umieścić cenne rzeczy. W tym celu możesz wykorzystać zużyte pojemniki po szamponach, szminkach czy nakrętki po produktach do prania. Dodatkową ochroną będzie użycie taśmy oraz folii czy worka, tak żeby unieruchomić i zabezpieczyć nasze przedmioty.

opakowania kosmetykówopakowania kosmetyków JulyProkopiv/istock.com

Odkurzacz, w którym ukryjesz wartościowe przedmioty

Odkurzacz z pojemnikiem może być świetnym rozwiązaniem, żeby w jego wnętrzu ukryć przedmioty, o których bezpieczeństwo się obawiamy. W tym celu pomoże nam folia oraz kawałek taśmy, żeby zabezpieczyć i wzmocnić nasz schowek.

odkurzaczodkurzacz Dzurag/istock.com

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: