Świadek pana młodego nie popisał się na ślubie. Przesadził? "Żenujące"

Świadkowie to jedne z ważniejszych osób podczas ślubu. Nierzadko są pomocą oraz ogromnym wsparciem dla pary młodej. Okazuje się, że nie zawsze... Na TikToku pojawił się filmik, na którym uwieczniono świadka, który nie popisał się swoim zachowaniem. - Właśnie dlatego nie pije się przed ceremonią - komentują internauci.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

TikTok to platforma internetowa, która w ostatnim czasie robi prawdziwą furorę nie tylko wśród nastolatek i nastolatków, lecz także starszych użytkowniczek oraz użytkowników. To miejsce jest bowiem nie tylko kopalnią makijażowych oraz stylizacyjnych inspiracji, lecz także wielu porad, trików i różnych historii z życia wziętych. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się również tematy ślubne.

Zemściła się za zdradę partnera. To, co zrobiła, rozwścieczyło internautów. 'Przesada'Zemściła się za zdradę partnera. To, co zrobiła, rozwścieczyło internautów. "Przesada"

Świadek pana młodego nie popisał się podczas ślubu: "Okropny drużba"

Na jednym z tiktokowych profili o tematyce ślubnej pojawił się filmik, na którym uwieczniono pierwszego drużbę, który niestety nie stanął na wysokości zadania. Mężczyzna jeszcze przed ceremonią przesadził z ilością alkoholu i ledwo trzymał się na nogach. Przegapił także początek uroczystości weselnej oraz swoja mowę. 

Duży biust, duży problem? Przekonała się o tym mierząc 60 strojów kąpielowych (zdjęcie ilustracyjne)Duży biust, duży problem? Przekonała się o tym mierząc 60 strojów kąpielowych

Pod opublikowanym postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Znaczna większość była oburzona tym, jak zachował się pierwszy drużba:

Okropny drużba
5 gwiazdek dla najgorszego człowieka
Świadek nie jest tutaj jedynym winnym. Reszta załogi powinna była upomnieć, żeby zwolnił
Żenujące
To nie jest świadek
Właśnie dlatego nie pije się przed ceremonią
Przykre to
Byłabym wściekła

- czytamy. Znaleźli się jednak i tacy, którzy podeszli do tego z dystansem i poczuciem humoru:

Gdyby mój drużba nie był taki, byłbym rozczarowany
Gdyby to był mój drużba, śmiałbym się
Dla mnie właśnie na tym polega bycie świadkiem. Jak myślicie, dlaczego pan młody tak bardzo go lubi?

- komentują.

Więcej o: