Miesiąc urodzenia mówi więcej niż nam się wydaje. Można wiele dowiedzieć się o charakterze dziecka

W horoskopy jedni wierzą, inni nie. To kwestia indywidualna i nikogo nie będziemy przekonywać do zawierzenia temu, co zapisane w gwiazdach. Warto jednak wiedzieć, że horoskopy są przygotowywane zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Co, zdaniem gwiazd, miesiąc urodzenia mówi o naszych dzieciach?

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl 

Baran

Dzieci urodzone w zodiaku Barana to wulkany energii. Mają mnóstwo pomysłów na minutę, ciągle są w ruchu. Mogą tez niekiedy sprawiać problemy wychowawcze. Jednak są to osoby empatyczne, o wielkim sercu.

Byk

Małe Byki to zwykle oazy spokoju. Są wrażliwe, empatyczne, czułe. Niech nie zwiedzie was to opanowanie. Bywają przy tym uparte i zawzięte. Jednak nawet w silnych emocjach zachowują pozorny spokój.

Bliźnięta

Dzieci spod znaku Bliźniąt wykazują się wysoką inteligencją. Mają mnóstwo pomysłów i nigdy się nie nudzą. Potrzebują kreatywnych zabaw i wciąż nowych bodźców. Są przy tym bardzo uczuciowe i wrażliwe.

Rak

O chłopcach Rakach mówi się często jak o maminsynkach. Ich przywiązanie do rodzicielki jest charakterystyczne. Jednak mają swoje zdanie i nie boją się głośno zabierać głosu. To często wpędza je w kłopoty.

Lew

Dzieci Lwy są pogodne i pewne siebie. Wciąż uśmiechnięte, pełne radości. Czy mają jakieś wady? Oczywiście. Przesadnie ufają nieznajomym i bywają wybuchowe.

Panna

Dzieci spod znaku Panny są zwykle nieśmiałe. Cechują się wyjątkową powagą, bywają bardziej dojrzałe od rówieśników. Panny to inteligentne dzieci. Mają mnóstwo przemyśleń, warto z nimi rozmawiać naprawdę na każdy temat.

Waga

Dzieci urodzone w zodiaku Wagi są urocze. Gdziekolwiek się pojawią, budzą zachwyt otoczenia. Są grzeczne i ułożone. Bywają jednak ironiczne i niekiedy złośliwe. Warto nad tym pracować!

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Skorpion

Inteligentne, pełne optymizmu i nie zrażające się przeszkodami. Takie są zodiakalne dzieci spod znaku Skorpiona. Są pewne siebie i lubią dyrygować innymi.

Strzelec

Strzelec ma wybuchowy charakter. Jest nadpobudliwy, ale kocha całym sercem. Niekiedy miewa problemy z koncentracją, ale wystarczy odrobina wsparcia i wszystkie problemy z czasem znikają.

Koziorożec

Koziorożec to urodzony przywódca. Wykazuje się inteligencją i szybko podejmuje decyzje. Zawsze wie, czego chce. Bywa zamknięty w sobie, ale zwykle potrafi to maskować.

Wodnik

Małe Wodniki mają olbrzymią empatię. Zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. Lubią być w centrum uwagi i kochają przebywać wśród innych dzieci.

Ryby

Problemem Ryb bywa brak dyscypliny. Nieposłuszeństwo jednak łatwo wybaczyć, bo są niezwykle uczuciowe. Mają artystyczną duszę i są wolnym duchem. Cenią niezależność.

Więcej o: