Oglądaliście "Różowe lata 70."? Będzie nowy sezon. Obsada bardzo się nie zmieniła! Sami zobaczcie

Jackie, Michael, Donna, Topher i Wilmer wracają! Trwają zdjęcia do kolejnej serii popularnego serialu "Różowe lata 70.". Aktorzy popularnej produkcji niewiele się zmienili! Zobaczcie sami.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl 

"Różowe lata 70." wracają

Mila Kunis na planie kultowego już serialu "Różowe lata 70." Poznała swojego obecnego męża - Ashtona Kutchera. Miała wówczas zaledwie 14 lata. Skłamała podczas castingu i w ten sposób dostała rolę Jackie. Jej postać była ulubienicą widowni.

 

Ale wszyscy z zapartym tchem śledzili także losy wspomnianego Ashtona Kutchera (Michael Kelso), Laury Prepon (Donna Pinciotti), Tophera Grace’a (Eric Forman) i Wilmera Valderrama (Fez). Serial po latach wraca! Będziemy mogli dowiedzieć się, co słychać u naszych ulubieńców sprzed lat.

 

W serialu nie zobaczymy tylko Danny’ego Mastersona w roli Stevena Hyde'a. Aktor został oskarżony o cztery gwałty. W tej chwili trwa proces przeciwko aktorowi.

Zobacz wideo "Stranger Things 4" - nowy zwiastun! Jedenastka bez mocy i nowy Demogorgon

20 lat później, a jakby wczoraj

Twórcą i showrunnerem jest serialu jest Gregg  Mettler. Tu nic się nie zmienia, on także pracował przy pierwowzorze. Wspierają go twórcy oryginalnej serii - Bonnie Turner i Terry Turnery.

Netflix opublikował ostatnio nowe zdjęcie Smitha i Rupp na planie nowego serialu. Aktorzy niewiele się zmienili! A przypomnijmy, że ekcja nowej serii odbywa się 20 lat po zakończeniu produkcji.

Spin off nosi tytuł "That '90s Show" i  rozgrywa się w 1995 roku. Akcja rozpoczyna się od przedstawienia Lei, córki Erica i Donny, którą gra Callie Haverdę. Dziewczyna jedzie na wakacje do Wisconsin, gdzie oczywiście będzie mieszkać u dziadków, Kitty i Reda. Poznaje nowe pokolenie nastolatków z Point Place. Ich losy będziemy śledzić w 10-odcinkowej serii.

 
Więcej o: