Internautka do Joanny Koroniewskiej "karykatura kobiecości". Aktorka postanowiła dosadnie odpowiedzieć

Joanna Koroniewska niejednokrotnie musiała już mierzyć się z hejtem. Obraźliwe komentarze dotyczące wyglądu aktorki pojawiają się bowiem pod instagramowymi postami regularnie. Gwiazda po raz kolejny postanowiła dosadnie skomentować, co o tym sądzi.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska opublikowała na swoim instagramowym profilu obszerny post jako odpowiedź do obraźliwych komentarzy pojawiających się pod jej adresem. Aktorka, której konto śledzi już 667 tysięcy osób, słynie z dystansu do siebie. Postanowiła jednak jasno skomentować, co sądzi o dotykającym ją hejcie ze strony internautów. 

Koroniewska odpowiedziała hejterom. "Lubię i akceptuję siebie — serio!"

"Gdzie są biodra?", "Gdzie są cycki?", "Karykatura kobiecości" - to tylko niektóre z komentarzy, z którymi spotkała się Joanna Koroniewska na swoim profilu. Pod jej zdjęciami regularnie pojawiają się bowiem takie obraźliwe wiadomości. Aktorka postanowiła dobitnie odpowiedzieć: 

A ja się pytam: gdzie jest mózg tego, który takie rzeczy pisze?

W dalszej części wpisu gwiazda zachęciła do uważniejszego dobierania słów: 

Dziewczyny, ale też Chłopaki - niech każdy robi ze sobą co chce i wygląda jak chce, dopóki nie krzywdzimy innych - wszystko jest dozwolone!

Koroniewska zaznaczyła jednocześnie, że już dawno wyleczyła się ze swoich kompleksów i w pełni akceptuje swoje ciało, a pozostałych zachęca do tego samego: 

I tak - będę to powtarzać tutaj tyle razy, ile będzie to potrzebne - lubię siebie, lubię swoje małe piersi, nawet bardzo je lubię i nie chciałabym mieć innych i nie rozumiem co w tym dziwnego. I mam wrażenie, że chamskie komentarze piszą właśnie Ci, którzy mają duuuuże kompleksy. Chętnie podpowiem na priv albo w komentarzu jak wyleczyłam się ze swoich, zapraszam
 

Aktorka mogła liczyć na wiele ciepłych słów w komentarzach

Pod postem Koroniewskiej od razu zaczęły pojawiać się komentarze od fanów, którzy podzielają zdanie gwiazdy

Takie komentarze tylko od osób, które mają za dużo czasu i kierują swoją energię na niewłaściwe tory
Niektórzy ludzie są podli i chamscy. Zawiść zazdrość bule komuś dokopać. Przykre to. Asiu jesteś fantastyczna i piękna jesteś prawdziwa. Podziwiam Cię
Przeraża mnie ogrom nienawistnych komentarzy
Pięknie napisane, najważniejsze to czuć się dobrze w swojej skórze i kochać siebie

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina 

Więcej o: