Sąsiadka zrujnowała ślub parze młodej. "Okropne. Jak można być tak złośliwym?!"

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu dla wielu osób. Bardzo często pary młode planują to wydarzenie przez wiele miesięcy, dopracowując wszelkie szczegóły. Jednak nie wszystko da się zaplanować i przewidzieć, o czym na własnej skórze przekonała się pewna para. Wystarczyła jedna złośliwa sąsiadka.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Sekretne śluby gwiazd. Oni powiedzieli "tak" w tajemnicy

TikTok to obecnie jedna z najpopularniejszych platform internetowych, która robi furorę wśród użytkowniczek i użytkowników w różnym wieku. To miejsce jest prawdziwą inspiracji. Znajdziemy tam bowiem zarówno trendy makijażowe, jak i modowe, porady, triki wiele różnych historii z życia wziętych. Ogromną popularnością cieszą się również wszelkie tematy związane ze ślubami. 

Ślub kościelny, zdjęcie ilustracyjne Absurdalne wymagania księdza przed ślubem. "Ostatnie świadectwo z oceną z religii"

Sąsiadka zrujnowała ślub parze młodej. W czasie ceremonii postanowiła... kosić trawę!

Jakiś czas temu na TikToku pojawiło się nagranie, na którym jedna z osób uwieczniła sytuację, w jaki sposób sąsiadka zrujnowała ceremonię zaślubin pewnej parze młodej. Mimo tego, że kobieta widziała, że tuż obok odbywa się ślub, postanowiła w tym czasie kosić trawnik przed swoim domem.

Niektórzy ludzie są tacy nieszczęśliwi

- napisała osoba udostępniająca wideo. - Tak, podeszliśmy do niej. Nie, nie była miła. Niektórzy ludzie są po prostu tak niegrzeczni - dodała w komentarzu.

Pan młody przesadził na weselu? 'Zapytajcie mnie, jak się czułam wiedząc, że tata patrzy' (zdjęcie ilustracyjne) Pan młody przesadził na weselu? "Zapytajcie, jak się czułam wiedząc, że tata patrzy"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zszokowanych internautek oraz internautów:

Teraz byłabym zobowiązana do losowego dzwonienia do jej dzwonka do drzwi o 3 nad ranem przynajmniej raz w tygodniu przez całą wieczność
Wow, jak smutni i nieszczęśliwi muszą być ludzie, którzy powodują takie zakłócenia
Okropne. Jak można być tak złośliwym?! Nie rozumiem... Naprawdę smutno jest to oglądać
Podkręciłbym muzykę późnym wieczorem. Pewnie po prostu nienawidzi siebie i swojego życia, więc próbowała zrujnować też komuś wyjątkowy dzień
No nie mogę. A kobieta kilkakrotnie spojrzała w stronę ślubu - wiedziała, co robi
Na pewno jest rozwiedziona

- czytamy.

Więcej o: