Napadł ją taksówkarz znanej aplikacji. "Zdążyłam poczuć jego przyrodzenie". Sprawcy grozi do 8 lat więzienia

To kolejna ofiara napaści w taksówce, którą można zamówić za pośrednictwem aplikacji. Takie formy transportu kuszą niską ceną, ale mogą nieść za sobą ogromne niebezpieczeństwo. Tym razem sprawcę czeka wyrok do ośmiu lat więzienia.

Ofiara napaści seksualnej w internecie opublikowała post, aby przestrzec innych. 27- latka ze względu na późną porę zdecydowała się na powrót do domu za pośrednictwem aplikacji Bolt. Jej droga do domu zmieniła się w koszmar. Pomimo tego, że trafiła pod dobry adres, wydarzyła się ogromna tragedia.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dziwne wiadomości prywatne? "Zdjęcia stóp są na porządku dziennym" [Lista Plotka]

27-latka napadnięta podczas podróży taksówką Bolt. Opisała swoją historię

27- latka doznała napaści seksualnej. Jej powrót z imprezy zakończył się ogromną tragedią, a ona opisała wszystko w internecie. Nie ma pojęcia, do jak wielu czynów posunął się sprawca.

Wczoraj po godzinie 5:00 zamówiłam Bolta do domu. Wracałam z imprezy, wiadomo ze alkohol był pity. W samochodzie zasnęłam (i rzadko bo rzadko, ale zdarza mi się usnąć, przy czym wystarczy powiedzieć do mnie jedno zdanie i ja już jestem na nogach). Niestety, tym razem się nie obudziłam, co najwyżej ocknęłam na ułamek sekundy. Kompletnie bez siły, w nienaturalnej pozycji do jeżdżenia autem, od pasa w dół bez ubrania. Facet, obcokrajowiec, również nago od pasa w dół, siedział/leżał (?) nade mną, ja tylko zdążyłam poczuć jego przyrodzenie. Moje ubrania nie były ściągnięte w dół tylko kompletnie zdjęte. Z okna samochodu widziałam mój balkon. Więcej nie pamiętam (...) W momencie mojego ocknięcia chwilowego, ja byłam jak z waty. Co ten człowiek robił zanim mnie rozebrał, zanim się ocknęłam? Nie wiem. Co robił potem - też nie wiem. Szczęście w nieszczęściu ze byłam nieprzytomna, gdybym się zaczęła rzucać, mogłabym się obudzić nieprzytomna w rowie lub nie obudzić się w ogóle - napisała 27-latka.

Sprawcy napaści seksualnej grozi do ośmiu lat pozbawienia wolności

Ponieważ aplikacje typu Bolt, lub Uber wymagają rejestracji konta, wraz z podaniem zdjęcia i tablic rejestracyjnych, kierowcę łatwo było namierzyć. Ofiara zgłosiła sprawę na policję, udała się też do szpitala, gdzie otrzymała opiekę i została dokładnie przebadana. Taksówkarz może trafić do więzienia nawet na osiem lat. Obecnie 32-letni obywatel Uzbekistanu został zatrzymany i przesłuchany. Prokuratura bada sprawę, wiele zależy od szczegółowego przebiegu zdarzeń.

To nie pierwsza ofiara przemocy seksualnej w taksówce ze znanych aplikacji

Już w maju 2022 roku "Rzeczpospolita" podała informacje, że śledczy prowadzą aż 20 spraw związanych z wykorzystaniem seksualnym przez kierowców Bolta i Ubera. Najmłodsza ofiara miała zaledwie 16 lat.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, wiadomosci.gazeta.pl/wojna-w-ukrainie

Więcej o: