"Wykańczająca organizm" dieta Mai Bohosiewicz. Aktorka ostrzega przed jej stosowaniem

Wiele kobiet chciałoby poznać sekret zgrabnej sylwetki gwiazd. Ostatnio swój jednej z internautek zdradziła Maja Bohosiewicz. Aktorka przestrzega jednak przed stosowaniem diety, przez którą jak sama przyznała "ledwo wstaje z łóżka".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz intensywnie trenuje na sali ćwiczeń

Jedna z internautek zachwycona figurą Mai Bohosiewicz, postanowiła napisać do aktorki z pytaniem, czy stosuje ona jaką specjalną dietę, dzięki której tak "cudownie" się prezentuje. 31-latka za pośrednictwem InstaStory udzieliła zaskakującej odpowiedzi. 

Dieta Mai Bohosiewicz "sprawiła, że ledwo wstaje z łóżka"

Maja Bohosiewicz bez wątpienia może pochwalić się smukłą i zgrabną sylwetką. Jak się jednak okazuje, jej osiągnięcie nie było celowe, a przy tym dalekie od zdrowej redukcji masy ciała

Taką, która sprawiła, że ledwo wstaję z łóżka. Nie jem, bo nie mam czasu, mam stres, więc znowu nie jem, a potem zjadam ciasto, bo mam zjazd energii. Dieta masakryczna i wykańczająca organizm.

Aktorka jest świadoma, że nie jest to sposób na pozbycie się dodatkowych kilogramów, dlatego odradziła fanom brania z niej przykładu:

Proszę jej nie stosować. Jedyna dobra dieta, to taka, która jest zrównoważona i jesteście w stanie ją utrzymać.

Maja BohosiewiczMaja Bohosiewicz instagram.com/ majabohosiewicz

Sprawdzony sposób na smukłą sylwetkę? Zbilansowana dieta i ruch

Należy pamiętać, że nie istnieje szybki, a jednocześnie zdrowy sposób na pozbycie się tkanki tłuszczowej. Jedynie ujemny bilans kaloryczny, który możemy osiągnąć dzięki odpowiedniej diecie i aktywności fizycznej, może nam pomóc w osiągnięciu i utrzymaniu zgrabnej figury. 

Decydując się na dietę, należy pamiętać, że nie każda będzie odpowiednia w walce z nadwagą. Świetną wskazówką podczas wyboru odpowiedniego modelu żywienia może być ranking najzdrowszych diet 2022 opublikowany przez amerykański miesięcznik "U.S. News & World Report".

Od pięciu lat na miejscu pierwszym znajduje się dieta śródziemnomorska, która została wyróżniona także w kategoriach Najlepsze diety oparte na roślinach, Najlepsze diety dla diabetyków, Najlepsze diety zdrowe dla serca, Najlepsze diety dla zdrowego odżywiania i Najłatwiejsze diety do stosowania. Tuż za nią w zestawieniu widnieje dieta DASH i fleksitariańska. Zdecydowanie powinniśmy natomiast unikać diety Dukana, GAPS czy ketogenicznej, które zostały wskazane na ostatnich miejscach w rankingu. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: