Ten trik z TikToka działa lepiej niż lifting twarzy za kilka tysięcy! Potrzebujesz tylko jednego produktu

Jak odmłodzić się o kilka lat, bez konieczności ingerencji skalpela i wydawania fortuny? Z pomocą przychodzą użytkowniczki TikToka! Zdradzają, jak nałożyć odpowiednio korektor, aby otrzymać efekt niczym po liftingu twarzy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Marcela Leszczak poddała się wampirzemu liftingowi

Opadające kąciki oczu mogą sprawić, że nasza twarz wygląda nie tylko na zmęczoną, ale też wydaje się starsza. Wiele kobiet w związku z tym często decyduje się na zabieg face-liftingu, który polega na chirurgicznym naciągnięciu skóry oraz usunięcia jej nadmiaru. Nie każda kobieta może sobie pozwolić na koszt rzędu nawet do 13 000 zł. Polecamy zatem inny sposób bez ingerencji skalpela, który podbija TikToka

Jak odmłodzić się w kilka minut? Wystarczy korektor

Podniesienie zewnętrznego kącika oka przy pomocy makijażu to doskonały sposób, aby odjąć sobie kilka lat i sprawić, aby twarz wyglądała na bardziej wypoczętą. Jak to zrobić? Wystarczy zaaplikować korektor na linię przy zewnętrznym oraz wewnętrznym kąciku oka i wzdłuż krzywizny ust, a następnie całość zblendować gąbeczką. Ten banalnie prosty trik ma już tysiące wyświetleń na TikToku. 

To nie jedyny hit makijażowy, który można podejrzeć na znanej platformie

Dla wielu użytkowniczek TikTok to prawdziwa skarbnica wiedzy i trików makijażowych. Ostatnio udostępnialiśmy filmik, jak zniwelować worki pod oczami, zmniejszyć opuchliznę na twarzy i rozświetlić buzię. Wystarczy 15-minutowy masaż mrożonym ogórkiem. W naszym artykule podpowiadamy, jak go wykonać.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: