Jak wyglądać wciąż młodo? Są trzy wskazówki

Każda kobieta marzy o młodym wyglądzie przez długie lata. Nie każdej niestety będzie to dane. Jest jednak kilka trików, które warto wypróbować. Dzieli się z nimi Isabelle Lux, tiktokerka, która wygląda wyjątkowo młodo w wieku trzydziestu lat.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl 

Młody wygląd na dłużej. Trzy wskazówki Isabelle

Isabelle Lux opublikowała film na swoim koncie na TikToku, w którym podzieliła się wskazówkami na zachowanie młodego wyglądu na dłużej. Dziewczyna skończyła 30 lat i wciąż jest postrzegana za znacznie młodszą osobę. Jakie są jej sekrety? Isabelle wyróżniła i pochwaliła się swoim obserwatorom trzema wskazówkami na zachowanie młodego wyglądu.

Jak wyglądać wciąż młodo? Po pierwsze wklepywanie

Choć Isabelle przyznaje sama, że jest „uzależniona" od pielęgnacji skóry, testuje dużo nowości,  dodaje także, że są elementy, które każdy może wprowadzić do swojej rutyny i które naprawdę działają cuda.

W jednym z TikToków mówi:

Oto trzy techniki przeciwstarzeniowe do pielęgnacji, które zbyt długo były utrzymywane w tajemnicy przed  trzydziestolatkami.

Pierwszą jej wskazówką jest wklepywanie. O co chodzi? Dziewczyna poleca nałożyć na twarz tuż przed pójściem spać i po zakończeniu standardowej pielęgnacji skóry jakikolwiek produkt na bazie ropy naftowej.

Ten sposób stał się popularny w Korei Południowej, która jest znana z niesamowitych, a przede wszystkim skutecznych produktów do pielęgnacji skóry. Dzięki regularnemu nakładaniu takiego produktu skóra stanie się promienna i pełna młodzieńczego blasku. Isabelle stosuję tę metodę już od 15 lat. Poleca ją szczególnie suchym cerą, które są odwodnione.

Zobacz wideo Peeling szczotką na sucho. O czym trzeba pamiętać?

Młoda cera na dłużej. Wskazówka numer dwa – krem po oczy

Druga wskazówka jest dość znana. Isabelle uważa za konieczne wklepywanie kremu pod oczy. Najlepiej, jej zdaniem, nałożyć produkt delikatnie i wklepać go opuszkami.

Nie tylko dostarczy produkt pod oczy, ale także uniesie całą kość policzkową, zmniejszając obszar

Piękna cera po trzydziestce. Trzecia rada: śpij w masce na oczy

Nie chodzi jednak o byle jaką maseczkę na oczy. Isabelle poleca jedwabną maseczkę na oczy. To, według tiktokerki, niweluje drobne zmarszczki pod oczami. Dziewczyna przekonuje, że ten prosty zabieg całkowicie zmienił okolicę jej oczu. Drobne zmarszczki zniknęły.

Przekonuję Was sposoby tiktokerki?

Więcej o: