Horoskop dzienny 1 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 1 lipca. Pierwszy lipcowy piątek może być pełen niespodzianek. Chcesz wiedzieć, co Cię dziś czeka? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany wybiorą się dziś w podróż, czas na zasłużony odpoczynek. Ktoś w ostatniej chwili zaproponuje Wam wspólny wyjazd, ale Baran będzie musiał odmówić. To czas na prywatny relaks. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Byki poczują dziś motyle w brzuchu, ktoś, kogo macie na oku od dawna, właśnie dziś wykona pierwszy krok. Ten piątek może być początkiem pięknej historii miłosnej, tymczasem na spokojnie krok po kroku. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zmienią dziś swój wizerunek, ten pomysł chodził za Wami od dawna. Efekt będzie bardzo zadowalający, przypadkowe osoby, będą wodzić za Wami wzrokiem. 

Runy - co to jest?Runy - jakie jest ich znaczenie i skąd się wywodzą?

Horoskop dzienny - Rak

Raki zorganizują dziś wesołe spotkanie w ścisłym gronie, ale w towarzystwie pojawią się też nowe twarze. Ktoś zwróci Wam dziś w głowie i to bardziej niż pewne. Może to już czas na nowe uczucie?

Horoskop dzienny - Lew

Lew będzie dziś marzył o lepszej przyszłości, ale Gwiazdy mają dla Was dobrą wiadomość. Już na początku nowego miesiąca wydarzy się coś wyjątkowego. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny wybiorą dziś mniejsze zło, ale całą sytuację i tak da się przekuć na Waszą korzyść. Już na początku przyszłego tygodnia przyjdzie do Was rozwiązanie, które okaże się najlepszym z możliwych. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi utknął dziś w pracy do późnych godzin, ale ten wysiłek już wkrótce Wam się opłaci w postaci extra gotówki. Ten rok oznaczał dla Was pełne skupienie na pracy, taka kolej rzeczy. Na odpoczynek przyjdzie jeszcze czas, Gwiazdy już organizują wszystko  tak, aby Waga mogła odpocząć. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony czeka dziś błogi wypoczynek, aura sprzyja długim letnim spacerom i szczerym rozmowom. Ktoś dziś przed Wami się otworzy i opowie Wam kawał swojego życia. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce otrzymają dziś dobrą wiadomość, która wprawi Was w doskonały nastrój. Razem z bliskimi wybierzcie się w podróż na krótki wypoczynek. Strzelec musi naładować baterie i odpocząć od miasta. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec będzie dziś pełen nadziei, w końcu wszystko zaczyna się układać i można odważnie pomyśleć o przyszłości. To dobry czas w finansach, o które nie będziecie musieli się już martwić. Będzie już tylko lepiej. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś prowadzić długie rozmowy, ktoś nagle zaproponuje Wam współpracę. Nieformalne spotkanie może przerodzić się w całkiem niezły dochód, warto to rozważyć. 

Yin Yang - co to jest?Yin yang - starożytna koncepcja chińska, która przetrwała do dzisiejszych czasów

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zrealizują dziś swoje wielkie marzenie. Na waszych oczach zadzieje się magia, która sprawi, że popłyną łzy szczęścia. 

Więcej o: