Pamiętacie Julię Burską z "Na dobre i na złe"? Sara Müldner ma już 33 lata i prawie w ogóle się nie zmieniła!

Sara Muldner przed laty grała córkę najpopularniejszej pary lekarzy. Chodzi oczywiście o Julię Burską- córkę serialowej Zosi i Kuby z "Na dobre i na złe". Dziś ma 33 lata i planuje wrócić do branży telewizyjnej. Co ciekawe, wygląda niemal tak samo jak kiedyś!

Sara Müldner zyskała popularność w "Na dobre i na złe", ale to nie jedyna telewizyjna produkcja, w której wzięła udział. Ma za sobą role np. w "Palce lizać", a ciekawostką jest, że podkładała głos w "Pippi". Później zniknęła z telewizji na długo, a w 2020 roku gościnnie pokazała się w jednym z programów. Co u niej słychać? Wygląda na to, że szykuje powrót do show-biznesu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Kubek w "Grze o tron" i ciężarówka w "Panu Wołodyjowskim", czyli najsłynniejsze ekranowe wpadki

Sara Müldner zyskała popularność w "Na dobre i na złe". Jak zaczęła się jej kariera?

Sara Müldner urodziła się w 1898 roku w Warszawie. Rodzice- artyści zaszczepili w niej "bakcyla" do aktorstwa. Zadebiutowała, kiedy miała zaledwie 9 lat, w filmie "Trzy szalone zera". Po raz ostatni zagrała w 2013 roku w "Lekarzach". Dubbingowała też bajki. Co ciekawe, w dorosłym życiu nie zrezygnowała z marzeń o aktorstwie. Studiowała w paryskiej szkole aktorskiej Cours Floren.

Małgorzata Kożuchowska Kożuchowska zachwyca w kombinezonie za 159,99 zł. "Piękny ten kolor"

Sara Müldner zagrała córkę Zosi i Kuby. Jak widzowie zapamiętali tę postać?

W serialu "Na dobre i na złe" jednym z głównych wątków był związek dwójki lekarzy- Zofii, zwanej przez wszystkich Zosią, Stankiewicz oraz Jakuba Burskiego (w tych rolach Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski). Julia Burska- w tej roli obsadzono właśnie Sarę Muldner, była adoptowana córką pary. Oprócz tego lekarze mieli też syna Tomasza i córkę Amelię. Julia była nastolatką dosyć poważną, dojrzałą i nieco buntowniczą. Wykazywała się dużą wrażliwością i angażowała się w sprawy rodzinne.

 

Dorota Gardias Ta sukienka Doroty Gardias za 119 zł jest wprost stworzona na lato!

Sara Müldner 2022. Czym się zajmuje i jak wygląda?

Sara Müldner wraca na salony. Kilka lat temu pojawiła się na kilku ściankach i udzieliła krótkich wywiadów. Zdradziła w rozmowie z Michałem Misiorkiem, że marzy o powrocie do aktorstwa, ale obawia się, że to jak obecnie wygląda show-biznes, nieco ją onieśmiela. Myślała, że jest "bardziej przyjazny". Ma jednak alternatywny plan na siebie. Jest ambitna i oprócz aktorstwa zadbała o wykształcenie językowe. W wywiadzie dla "Plejady" w 2016 roku powiedziała:

Znam biegle kilka języków i bardzo lubię tłumaczyć, ale nigdy nie zajmowałam się tym zawodowo. Mam różne pomysły, ale aktorstwo od zawsze sprawiało mi największą przyjemność

W telewizji zagościła na chwilę po latach. Wzięła udział w wyjątkowym wydaniu programu "Jaka to melodia?". Jak można zauważyć, niemal w ogóle się nie zmieniła! Wciąż wygląda, jak nastolatka.

 
Więcej o: