Maciej Musiał podzielił fanów swoim zdjęciem. "Bardzo nieodpowiedzialne i głupie"

Maciej Musiał opublikował na Instagramie post, który wśród internautek oraz internautów wzbudził skrajne emocje. Poszło o jeden element podczas prowadzenia auta. - Ależ to jest złe - piszą jedni. - Myślę, że nie ma się czym martwić - komentują inni.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Gwiazdy komentują artykuły na swój temat

Maciej Musiał to polski aktor, któremu ogromną popularność przyniosła rola w serialu "Rodzinka.pl". Młody aktor jest od lat bożyszczem nastolatek i jednym z gorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. W 2019 znalazł się na europejskiej liście magazynu "Forbes" 30 Under 30 wyróżniającej najbardziej wpływowe osoby poniżej 30 r.ż. w kategorii Rozrywka. Ku uciesze wielu fanek i fanów, Maciej Musiał aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie śledzi go ponad 516 tys. osób.

Maciej Musiał podzielił fanów zdjęciem i nagraniem: "Ależ to jest złe", "Myślę, że nie ma się czym martwić"

Ostatnio Maciej Musiał opublikował na swoim profilu post, który podzielił internautki oraz internautów. Na zdjęciu oraz nagraniu widać bowiem aktora prowadzącego auto i trzymającego na swoich nogach inne nogi. - POV jedziemy po mleko i z tej okazji pomalowałem pazy. Każdy może czuć się królową - napisał. 

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od osób, które skrytykowały pomysł aktora:

Źle nie życzę ale kraksa i po pani by było
Bardzo mądrze prowadzić samochód z nogami pasażerki przy kierownicy... obyście nigdy nie mieli żadnego wypadku w takiej pozycji
Bardzo nieodpowiedzialne i głupie, podczas wypadku może dojść do tragedii! Nie róbcie tak!
Nie podoba mi się tylko promowanie jazdy autem w takiej pozycji. Dajesz tym bardzo zły przykład
Ależ to jest złe :( promowanie takiej jazdy serio jest naganne

- czytamy.

Część internautek oraz internautów uważa jednak, że Maciej Musiał wykorzystał po prostu sztuczne nogi i nie ma powodu do nerwów:

Ej słuchajcie ja jestem w marketingu, gwiazdy często wykorzystują gumowe kończyny do różnych kampanii. Myślę, że nie ma się czym martwić
Te nogi są przecież sztuczne
Mandat się należy za sztuczne nogi
Matko to są gumowe nogi, zobaczcie jak nienaturalna jest ta część nogi pod kolanem

- komentują.

Więcej o: