Jesteś lojalna, wszyscy cię lubią. 8 dowodów na to, że jesteś prawdziwym zodiakalnym Rakiem

Zodiakalne Raki obchodzą urodziny między 21 czerwca a 22 lipca. Ten wakacyjny znak zodiaku cechuje się wyjątkową wrażliwością i spokojem ducha. Ale to nie są jedyne wyróżniki zodiakalnego Raka. Oto 8dowodów, że gwiazdy sporo o tobie wiedzą.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl 

Bywasz humorzasta

Nie ukrywajmy, Raki miewają swoje humory. Łatwo wyprowadzić je z równowagi, ale nie złoszczą się długo. To raczej „wyładowanie atmosferyczne" niż kilkugodzinna burza.

Rodzina najważniejsza

Rodzina zawsze będzie dla ciebie najważniejsza. Uwielbiasz spędzać czas w domu, tam najlepiej odpoczywasz. Kiedy masz bliskich na wyciągniecie ręki, czujesz się najlepiej.

Jesteś osobą popularną

Otaczasz się wianuszkiem stałych przyjaciół. Ale jesteś postrzegana jako osoba bardzo popularna. Nie mylmy tego z duszą towarzystwa. Po prostu nie da się ciebie nie lubić. Często jest zapraszana na śluby czy urodziny, nawet przez osoby, których nie znasz zbyt dobrze.

Potrafisz stworzyć coś z niczego

Wykraczasz poza bycie kreatywną. Po prostu bierzesz sprawy w swoje ręce i tworzysz. Pomysły przychodzą same.

Cechuje cię wyjątkowa lojalność

Nigdy nie postąpisz wbrew swoim znajomym czy rodzinie. Przyjaźń jest dla ciebie niezwykle ważna. Nie zdradzasz, nie plotkujesz.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Bywasz zazdrosna

Jesteś wierna i lojalna, więc tego samego oczekujesz od innych. Przede wszystkim od partnera. Nie musisz przebywać z nim non stop, ale chcesz wiedzieć, co robi, gdzie jest. Lubisz kontrolować sytuację, inaczej bywasz chorobliwie zazdrosna.

Co twoje, to twoje

Cenisz prywatność, poszanowanie cudzej własności. Nie lubisz, gdy ktoś dotyka twoich rzeczy. Ale nie ma w tym nic złego. Po prostu otoczenie musi się dostosować. 

Bywasz marudą

Czasem narzekasz, czasem zrzędzisz. I nawet dobrze o tym wiesz. Choć bywa to męczące, nie potrafisz się powstrzymać i lubisz sobie pomarudzić.

Więcej o: