Jak szybko spakować się na wakacje? Tiktokerka pokazała trik, który pomaga zaoszczędzić mnóstwo czasu

Pakowanie się na wakacje to niekiedy monotonny proces. Zajmuje wiele czasu i często wymaga poprawek. Znamy sposób, aby zajęło to mniej czasu, a przy okazji pomogło nie zapomnieć o najważniejszych rzeczach. Ten jeden trik sprawi, że wyjedziesz na urlop jeszcze szybciej.

Wyjeżdżając na wakacje, musimy wziąć pod uwagę m.in. to, jaka będzie pogoda. Prognozy nie zawsze okazują się słuszne, a deszcz potrafi zaskoczyć. Warto zatem zabrać ze sobą wodoodporne buty i kurtkę. Pogoda może się też ochłodzić. Przydadzą się cieplejsze bluzy, czy długie spodnie. Jak pomieścić to wszystko w walizce? Tiktokerka pokazała doskonały sposób.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo To będą drogie wakacje pod kątem usług?

Jak spakować się na wakacje? O tym musisz pamiętać

Jadąc na wakacje, nie tylko musisz pamiętać o ubraniach na każdą pogodę, ale też o tym, żeby wybrać ubrania, w których czujesz się swobodnie. Wiele osób kupuje ubrania, specjalnie "na wakacje", ale nie zastanawia się, czy materiały są przewiewne, czy nie odparzają skóry i czy dobrze się układają. Przymierzenie ich w sklepie może nie wystarczyć. Warto zatem wybrać więcej ubrań ulubionych, które już mieliśmy na sobie wiele razy. To pomoże uniknąć wielu kłopotów na wyjeździe. 

Małgorzata Kożuchowska Kożuchowska zachwyca w kombinezonie za 159,99 zł. "Piękny ten kolor"

Szybkie pakowanie na wakacje jest możliwe. Ten trik tiktokerki jest bardzo pomocny

Tiktokerka opublikowała krótkie wideo, na którym pokazuje, jak w szybki sposób spakować się na wakacje. Wystarczy organizer, który zazwyczaj wisi w szafie. W przygródkach wystarczy umieścić to, co planujesz zabrać. Przegródki ograniczają nieco "pole działania" przez co łatwiej nam skupić się na tym, co faktycznie będzie potrzebne. Zapełniony ubraniami organizer trzeba teraz skompresować do głębokości walizki. Ubrania są posegregowane, zajmują mało miejsca i pakuje się je szybko.

Jak zmieścić rzeczy w walizce? Przemyśl również tę opcję

Jednym ze sposobów, aby szybko włożyć do walizki wszystkie niezbędne rzeczy, jest zwinięcie ich w rulon. Koszulki, piżama, skarpetki, czy majtki. Jeśli dokładnie je złożysz i zrolujesz, nie tylko zyskasz miejsce, ale i sprawisz, że nie będą pogniecione!

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: