Pierwszy i ostatni drink. Nagranie gości weselnych hitem w sieci. "Nigdy się tak nie uśmiałam"

Na jednym z wesel postanowiono sfilmować gości podczas picia pierwszego drinka, a następnie ponownie trzymając w ręce ostatniego drinka tej nocy. Efekt? Wideo, które opublikowano na TikToku zrobiło furorę. Do tej pory obejrzano je ponad 9,5 mln razy.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

TikTok to nie tylko kopalnia inspiracji, porad, trików czy trendów, lecz także miejsce, gdzie znaleźć można wiele, często bardzo zabawnych, filmików z życia wziętych. W ostatnim czasie sporą popularnością cieszą się te o tematyce ślubnej.

Weselne nagranie pierwszego i ostatniego drinka zrobiło furorę w sieci: "Ten film jest głównym powodem, dla którego kocham swoją pracę"

Jakiś czas temu na TikToku pojawiło się nagranie, które zrobiło niebywałą furorę, rozbawiając internautki oraz internautów do łez. W pierwszej części opublikowanego filmiku możemy zobaczyć eleganckich gości weselnych, którzy z uśmiechem witają się do kamery z pierwszym drinkiem w ręce. Po wielogodzinnej zabawie z ostatnim drinkiem w dłoni wyglądali już nieco inaczej. Niektórzy z trudem wypowiadali nawet swoje imię.

Od czasu opublikowania filmu zebrał on ponad 9,1 mln wyświetleń, 1,2 mln polubień i niemal 7 tysięcy komentarzy od osób, które uznały ten klip za niesamowicie zabawny:

Koniecznie robimy tak na moim weselu
Jaki to jest świetny pomysł
oh mój Boże hahahahahahha my też musimy to zrobić
Umarłam... Nigdy tak się nie śmiałam. Gratulacje dla szczęśliwej pary
Panna młoda i dziewczyna z krawatem przy ostatnim drinku całkowicie wygrały
Jeśli mam wziąć ślub, to lepiej, żeby wyglądał właśnie tak
Uwielbiam scenariusze przed i po
Jako fotograf spoza TikToka uwielbiam to, ponieważ widzę to regularnie. Ten film jest głównym powodem, dla którego kocham swoją pracę!

- czytamy pod postem.

Więcej o: