Pamiętacie Isis Gee? Reprezentowała Polskę na Eurowizji. Dziś ma 50 lat i wygląda zupełnie inaczej!

Tamara Gołębiowska znana wcześniej jako Isis Gee do Polski przybyła w 2004 roku, a trzy lata później rozpoczęła swoją karierę na rodzimym rynku muzycznym. Piosenkarka nie tylko nagrywała kolejne płyty, ale też wystąpiła w znanym programie rozrywkowym oraz reprezentowała nasz kraj podczas konkursu Eurowizji. Później zniknęła na kilka lat z show-biznesu. Czym zajmuje się obecnie?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda oceniła piosenkę Darii na Eurowizję. Ma uwagi do artystki

Tamara Diane Gołębiowska urodziła się w Seattle. To właśnie w USA rozpoczynała swoją muzyczną karierę. W 1989 roku została laureatką w Międzynarodowym Konkursie Talentów w Los Angeles, a dwa lata później występowała m.in. wraz z orkiestrą Tony’ego Bennetta czy Alfredem McCoy'em Tynerem. Do Polski przywiodła ją miłość. Do Warszawy przeprowadziła się bowiem po ślubie z Adamem Gołębiowskim. Tutaj również postanowiła podbić rynek muzyczny. 

 

Paulina Sykut-Jeżyna "Zachwycający kolor" sukienki Pauliny Sykut-Jeżyny. Ma wyjątkowy szczegół

Początkowo znana była publiczności jako Isis Gee. Była polską reprezentantką podczas Eurowizji

Pierwszą płytę jako Isis Gee piosenkarka wydała w 2007 roku. Jej debiutancki album "Hidden Treasure" został dobrze przyjęty przez słuchaczy, co zapewniło jej udział w 6. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Występowała w nim w parze z Żorą Korolyovem. Zrezygnowała jednak z udziału w show w dziewiątym odcinku z powodu kontuzji, zajmując tym samym 5. miejsce. 

 

Ponownie o Isis Gee zrobiło się głośno w 2008 roku. Została wybrana na reprezentantkę Polski w konkursie Eurowizji. Jej utwór "For Life" nie podbił jednak serc widzów ani jurorów. Co prawda awansowała z pierwszego półfinału konkursu, ale ostatecznie zajęła przedostatnie - 24. miejsce.

 

W 2011 roku zmieniła swój pseudonim na Tamara Gee. Trzy lata później wydała swoją ostatnią płytę i na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. 

Joanna Koroniewska-Dowbor Internautka do Joanny Koroniewskiej "karykatura kobiecości"

Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje Tamara Gee? 

Aktualnie Tamara Gee mieszka w USA i tam rozwija swój biznes kosmetyczny. Z jej instagramowego profilu, który aktywnie prowadzi, możemy dowiedzieć się, że jest też modelką, a w wolnym czasie wciąż spełnia się jako piosenkarka i autorka tekstów. 

Po zdjęciach publikowanych przez celebrytkę widać również, że celebrytka przeszła ogromną metamorfozę i nie przypomina już piosenkarki znanej Polakom sprzed 15 lat. W październiku Tamara Gee skończy 50 lat. 

 
 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: