Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się bez makijażu. Tak wygląda o 5 nad ranem

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się na Instagramie krótką relacją ze swojego poranka. Na InstaStories opublikowała wideo prosto z kuchni będąc jeszcze w piżamie, bez makijażu i zrobionych włosów. Jak wygląda w tak naturalnej wersji?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Zdjęcia gwiazd w pełnym makijażu i te totalnie naturalne. Widać różnicę?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek jest ogromną inspiracją dla wielu obserwujących ją kobiet, które regularnie dopytują m.in. o jej stylizacje, makijaże, fryzurę, sposoby pielęgnacji i dbania o sylwetkę.

Isis Gee Pamiętacie Isis Gee? Reprezentantka Eurowizji jest nie do poznania

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak wygląda o 5 nad ranem

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ma problemu z pokazywaniem się bez makijażu na swoim Instagramie i od czasu do czasu można zobaczyć ją w takiej wersji. Ostatnio jednak postanowiła podzielić się na relacji krótkim wideo, które nagrała o 5 nad ranem. Na opublikowanym nagraniu gwiazda jest w piżamie, bez makijażu i bez ułożonych włosów. W takim wydaniu prezentuje się jednak równie pięknie, a kondycja jej skóry jest godna pozazdroszczenia.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się bez makijażu. Tak wygląda o 5 nad ranem (zdjęcie ilustracyjne)Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała się bez makijażu. Tak wygląda o 5 nad ranem (zdjęcie ilustracyjne) https://www.instagram.com/m_rozenek/

Małgorzata Rozenek-Majdan zapytana w jednym z wywiadów o sposoby dbania o swoją skórę, wskazała sen, prawidłowe żywienie i masaże twarzy. Natomiast w kwestii codziennej rutyny pielęgnacyjnej nazwała siebie "pielęgnacyjnym freakiem". Przyznała, że zwraca uwagę na to, co nakłada na swoją skórę, czyta składy i zasięga opinii ekspertów. 

Córka Izabelli Scorupco ma już 24 lata. Zdaniem wielu urodę odziedziczyła po mamie (zdjęcie ilustracyjne) Córka Izabelli Scorupco ma już 24 lata. Zdaniem wielu urodę odziedziczyła po mamie

Gdy wróciła do pracy po urodzeniu Henryka, zdradziła na Instagramie, że bardzo ważna jest dla niej wieczorna pielęgnacja. - Wróciłam do pracy, codziennie jestem na planie zdjęciowym i totalnie brakuje mi czasu na regenerację skóry, ale się nie skarżę, bo kocham swoją pracę. Dlatego też pielęgnacja nocna jest dla mnie bardzo ważna i zwracam na nią szczególną uwagę. Już od dłuższego czasu w szybki sposób, bez wychodzenia z domu, dbam o kondycję skóry i funduje jej domowe SPA - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan pod jednym z postów.

Więcej o: