Katarzyna Cichopek zdradza sekret swojej szczupłej sylwetki. "Nie dam się zagłodzić"

Katarzyna Cichopek w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jak dba o swoją sylwetkę. Okazuje się, że gwiazda nie jest fanką rygorystycznych diet, a szczupłą sylwetkę zawdzięcza zdrowym nawykom. Jakim?

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl

Katarzyna Cichopek jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd w TVP. Od lat gra w serialu "M jak Miłość" i od dłuższego czasu jest prowadzącą programu "Pytanie na śniadanie". Widzowie ją uwielbiają. To przekłada się także na liczbę jej obserwatorów w social mediach, gdzie śledzi ją ponad 535 tys. fanów. Co jakiś czas na jej profilu pojawiają się pytania o to, jak dba o swoją sylwetkę? Katarzyna Cichopek zdradziła to w rozmowie z "Party.pl". 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Katarzyna Cichopek zdradziła, jak schudła 

Katarzyna Cichopek w ostatnim czasie zgubiła kilka kilogramów. Fani podejrzewali, że ma to związek z jej rozwodem z Marcinem Hakielem. W końcu nie od dziś wiadomo, że stres może wpływać na proces odchudzania. Cichopek postanowiła jednak rozwiać wszelkie wątpliwości i opowiedziała o tym jak udało jej się schudnąć. 

To jest długi proces, który trwa już od 1,5 roku co najmniej, a już za chwilę będą dwa lata. Powróciłam do tych treningów, bo ja całe życie byłam wysportowana, całe życie trenowałam, później miałam takie różne przerwy związane z macierzyństwem: ciążami, karmieniem, zmęczeniem.

- powiedziała gwiazda. 

 

Katarzyna Cichopek w najmodniejszej fryzurze na lato: 'Jaka piękna'. To prawdziwy hit! (zdjęcie ilustracyjne)Kasia Cichopek w najmodniejszej fryzurze na lato: "Jaka piękna". To prawdziwy hit!

Jak wygląda dieta Katarzyny Cichopek?

Katarzyna Cichopek podchodzi jednak do procesu odchudzania kompleksowo i nie tylko trening jest dla niej ważny, ale również dieta. Aktorka przykłada ogromną wagę do tego, co ląduje na jej talerzu. Pomaga jej w tym catering dietetyczny, dzięki któremu ma tak skomponowane posiłki, by mieściły się one w danym zapotrzebowaniu kalorycznym.

Dieta to jest w ogóle podstawa wszystkiego i woda.

- mówi. 

Cichopek nie jest jednak fanką katorżniczych diet i czasem pozwala sobie na małe odstępstwa. - "Ja nie należę do osób, które się katują. Absolutnie, ja się nie dam zagłodzić" - dodała. 

 

Katarzyna CichopekKombinezon Kasi Cichopek. "Widać klasę i wdzięk". Kosztuje niecałe 100 zł

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: