Ludzie nie wierzą w ich miłość. "On czeka tylko na to, żeby ją otruć i otrzymać pieniądze"

Alicia Mccarvell od lat wspiera kobiety w dążeniu do samoakceptacji. Niestety modelka plus size często musi mierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami dotyczącymi jej małżeństwa.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo

Alicia aktywnie udziela się w mediach społecznościowych - głównie na Instagramie oraz TikToku. Dzięki swojej działalności zdobyła wiele fanów i fanek. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje 744 tysiące osób. Z kolei na TikToku ma już ponad 5 milionów obserwujących.

"On jest nieszczęśliwy i udaje"

Duże zainteresowanie wzbudza związek kobiety. Od 15 lat Alicia tworzy udaną relację ze Scottem, który jest kulturystą. Para poznała się jeszcze w liceum. Od pięciu lat Alicia i Scott są małżeństwem. Wielu internautów nie wierzy jednak w szczerość uczuć mężczyzny. Wydaje im się to niemożliwe, by przystojny kulturysta mógł pokochać kobietę plus size. Z przykrymi komentarzami dotyczącymi tej kwestii para musi mierzyć się bardzo często. - On jest nieszczęśliwy i udaje - możemy przeczytać pod jednym z postów influencerki. 

"On czeka tylko na to, żeby ją otruć"

Jakiś czas temu kobieta opublikowała nagranie na swoich profilach w mediach społecznościowych, na którym widzimy, jak wraz z mężem przygotowuje się do wspólnego wyjścia. Filmik wzbudził ogromne zainteresowanie. 

Wiele osób napisało przykre komentarze pod nagraniem. Ich zdaniem para zupełnie nie pasuje do siebie pod względem wizualnym. Pojawiła się nawet uwaga, że mężczyzna jest z kobietą tylko i wyłącznie dla pieniędzy. - On czeka tylko na to, żeby ją otruć i otrzymać pieniądze z ubezpieczenia - napisała pod filmikiem jednak z osób. 

 

Na szczęście influencerka nie przejmuje się tego typu komentarzami. Na swoich profilach w mediach społecznościowych często śmieje się z ludzi, którzy krytykują jej związek. I nie przestaje dodawać romantycznych zdjęć z mężem.

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: