Pamiętacie Magdę Welc z "Mam Talent"? Ma 23 lata i wygląda zupełnie inaczej! Wiemy, co u niej słychać

Magda Welc wygrała trzecią edycję "Mam Talent" w wieku zaledwie 12 lat. Dziś ma 23 lata i wygląda zupełnie inaczej. Kobieta nadal jest związana ze światem muzyki. Gdzie można ją usłyszeć i jak wygląda jej życie prywatne? Sprawdziliśmy to.

W 2010 roku odbyła się trzecia edycja popularnego show "Mam Talent". Wygrała wówczas muzyka, a dokładniej młoda Magda Welc, która wzruszyła jurorów do łez swoim śpiewem. Dwunastoletnia wówczas dziewczynka wykonała w odcinku finałowym utwór "Kocham cię życie" autorstwa Edyty Geppert. Dorosły repertuar w połączeniu z delikatnym głosem finalistki był receptą na sukces. Wygrała 300 tys. złotych, które przeznaczyła na budowę domu rodzinnego i pomoc kuzynkom. Dziś ma już 23 lata i nie porzuciła marzeń o byciu piosenkarką. Możemy ją nadal oglądać na scenie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Magda Welc wygrała trzecią edycję Mam Talent. Kim jest uzdolniona wokalistka?

Pochodzi z Niedrzwicy Dużej k. Lublina. Była uczennicą Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Karola? Lipińskiego w Lublinie w klasie fletu poprzecznego. Kształciła się przez lata również wokalnie, a zwycięstwo w "Mam Talent" otworzyło jej drzwi do kariery. Na początku postawiła na edukację. Skończyła kolejne szkoły, aby w pełni przemyśleć, w jakim kierunku powinna potoczyć się jej dalsza droga w show-biznesie. Jej drugim i ostatnim przed dłuższą przerwą w karierze utworem był ten pt. "Dziewczynka" autorstwa Jacka Cygana i Piotra Rubika. Dorosły debiut nastąpił w 2021 roku.

Magda Welc przeszła metamorfozę i wraca do show-biznesu. Co dziś robi?

Magdę Welc można obserwować na Instagramie. Aktywna użytkowniczka publikuje tam nieco ciekawostek z życia prywatnego, ale i ze świata muzycznego, ponieważ od 2021 roku ponownie próbuje wojować w show-biznesie. Na początku 2021 roku miał premierę jej singiel "Między słowami", kolejny singiel nosi nazwę "Nie patrzę wstecz". Magda Welc na nowo staje się więc rozpoznawalna, gra nawet koncerty. Uwagę zwraca jej metamorfoza wizualna. Nie przypomina dziewczynki sprzed lat.

 
 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: