Pamiętacie Ivo z serialu "Zbuntowany anioł"? Niedawno skończył 50 lat! Zajmuje się nie tylko aktorstwem

Serial "Zbuntowany anioł" przyniósł ogromną popularność nie tylko Natalii Oreiro. Miliony widzów pokochało również Facundo Aranę, który wcielał się w rolę Ivo DiCarlo. Jak po zakończeniu produkcji potoczyła się jego kariera oraz jak obecnie wygląda 50-latek? Sprawdziliśmy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Magia lat 90-tych, czyli wspomnienia powracają w literaturze [Popkultura]

Facundo Arana urodził się 31 marca 1972 roku w Buenos Aires. Na warsztaty aktorskie zaczął uczęszczać już jako 15-latek. Chciał w ten sposób przełamać swoją nieśmiałość. Jak widać, cel został osiągnięty, a przy okazji udało mu się zrobić międzynarodową karierę. 

 

Rola Ivo w serialu "Zbuntowany anioł" stała się przełomem w jego karierze

W telenowelach Arana zaczął występować już w 1992 roku, jednak to dopiero serial "Zbuntowany anioł", w którym zagrał u boku Natalii Oreiro stał się dla niego przepustką do wielkiej kariery. Perypetie pokojówki oraz dziedzica ogromnej fortuny śledziły bowiem miliony widzów nie tylko w Argentynie czy Polsce, ale też USA czy Grecji. 

 

Po zakończeniu produkcji w 1999 roku wciąż mógł liczyć na wiele ciekawych propozycji zawodowych, za które zresztą był wielokrotnie nagradzany. W 2006 roku ponownie spotkał się na planie filmowym z Natalią Oreiro. Para zagrała kochanków tym razem w telenoweli "Jesteś moim życiem". Dużą popularnością cieszył się także serial z 2011 roku "Kiedy się uśmiechasz", w którym otrzymał główną rolę. 

Czym teraz zajmuje się Facundo Arana? 

Facundo Arana w 2007 roku związał się z modelką i prezenterką Maríą Susini. Rok później para powitała na świecie córeczkę, a w 2009 roku bliźniaki. Na ślubnym kobiercu stanęli zaś w grudniu 2012 roku. 

 

50-latek chętnie dzieli się z fanami kadrami nie tylko z życia zawodowego, ale i prywatnego za pośrednictwem swojego Instagrama. Jego konto śledzi już 766 tysięcy osób. Aktor regularnie pojawia się na ekranie. Ostatnia telenowela z jego udziałem "Pequeñas Victorias" powstała w 2021 roku. Facundo Arana poświęca się także grze na saksofonie i pisaniu. 

 

W marcu tego roku poinformował w mediach społecznościowych, że ukazuje się jego pierwsza książka "La pluma de Caly" - zbiór krótkich opowiadań fabularnych. 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: