Aleksandra Hamkało opublikowała odważne zdjęcie w wannie. "Jestem kobietą, matką, kochanką"

Aleksandra Hamkało bez wątpienia zaskoczyła swoich fanów na Instagramie. Aktorka zapozowała nago w wannie, co wzbudziło wśród jej obserwatorów i obserwatorek różne emocje. Fotografię opatrzyła dosyć poetyckim opisem.

Aleksandra Hamkało nie tylko realizuje się aktorsko, ale też prężnie działa w mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu publikuje ciekawostki z życia prywatnego, ale i inspiracje modowe, czy artystyczne fotografie. Jej najnowszy post wzbudził duże zainteresowanie obserwatorów i obserwatorek.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jaka gwiazdę chciałaby zagrać Małgorzata Rozenek? Nasze pytanie rozbroiło ją

Aleksandra Hamkało nago w wannie. Opublikowała artystyczne zdjęcie

Aleksandra Hamkało ma na swoim koncie odważne role. Już w jednej z pierwszych produkcji, w których wzięła udział, czyli filmie pt. "Big Love" zagrała topless, kreując postać emocjonalnej, zakochanej młodej kobiety. Teraz, jako dorosła kobieta i matka również nie wstydzi się swojego ciała, czego wyraz można zobaczyć na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie z poetyckim opisem:

Jestem kobietą, matką, kochanką. I jak to wszystko wcisnąć w jedną wannę? Jak to wcisnąć w jedno życie? Kiedy otrzepię się ze spojrzeń i ocen, kiedy całkiem zapomnę, że „nie masz wstydu" to była kiedyś obelga, ukradnę kwadrans ciszy, żeby znów zakochać się w sobie i przypomnę sobie jak byłeś we mnie. Jak byłaś we mnie, byliście we mnie, z rozkoszą, z bólem, z objawieniem. Jak brałam od Ciebie całą przyjemność świata, jak rodziłam z siebie potem cały świat. Wszystko przepływa przeze mnie i jest mi z tym tak dobrze. Tak dobrze! Rano wstaję, zerkam na siebie w lustrze: To ona! Tak, to ona! Kochane ciało i twarz! Ta, która umie dawać i brać! I biegnę dawać i brać, dawać i brać. I jest mi z tym tak dobrze. Tak dobrze!
 

Aleksandra Hamkało opublikowała kontrowersyjne zdjęcie. Nie każdemu się spodobało

Wśród komentarzy pod zdjęciem pojawiły się zarówno komplementy, jak i słowa krytyki. Na jeden z nich aktorka postanowiła odpowiedzieć. Brzmiał on:

Gdyby moja matka zrobiła sobie takie zdjęcia i je upubliczniła ciśnie mi się na usta jedno słowo
omg nie trzymaj nas w niepewności, bracie!

-odpisała.

Niestety, użytkownik Instagrama nie odpowiedział.

Aleksandra Hamkało nago na Instagramie. Fani byli zachwyceni

Większość komentarzy pod zdjęciem celebrytki to jednak komplementy i słowa pełne podziwu, zarówno dla jej zdjęcia, jak i wyjątkowego opisu. Czytamy:

Wspaniałe! Piękna kobieta i piękne zdjęcie. Gratulacje
Zjawiskowa! I cudowny opis! Podziwiam!
pięknie powiedziane i pięknie zobrazowane ??

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: