Aleksandra Hamkało opublikowała odważne zdjęcie w wannie. "Jestem kobietą, matką, kochanką"

Aleksandra Hamkało bez wątpienia zaskoczyła swoich fanów na Instagramie. Aktorka zapozowała nago w wannie, co wzbudziło wśród jej obserwatorów i obserwatorek różne emocje. Fotografię opatrzyła dosyć poetyckim opisem.

Aleksandra Hamkało nie tylko realizuje się aktorsko, ale też prężnie działa w mediach społecznościowych. Na swoim instagramowym profilu publikuje ciekawostki z życia prywatnego, ale i inspiracje modowe, czy artystyczne fotografie. Jej najnowszy post wzbudził duże zainteresowanie obserwatorów i obserwatorek.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jaka gwiazdę chciałaby zagrać Małgorzata Rozenek? Nasze pytanie rozbroiło ją

Aleksandra Hamkało nago w wannie. Opublikowała artystyczne zdjęcie

Aleksandra Hamkało ma na swoim koncie odważne role. Już w jednej z pierwszych produkcji, w których wzięła udział, czyli filmie pt. "Big Love" zagrała topless, kreując postać emocjonalnej, zakochanej młodej kobiety. Teraz, jako dorosła kobieta i matka również nie wstydzi się swojego ciała, czego wyraz można zobaczyć na Instagramie, gdzie zamieściła zdjęcie z poetyckim opisem:

Jestem kobietą, matką, kochanką. I jak to wszystko wcisnąć w jedną wannę? Jak to wcisnąć w jedno życie? Kiedy otrzepię się ze spojrzeń i ocen, kiedy całkiem zapomnę, że „nie masz wstydu" to była kiedyś obelga, ukradnę kwadrans ciszy, żeby znów zakochać się w sobie i przypomnę sobie jak byłeś we mnie. Jak byłaś we mnie, byliście we mnie, z rozkoszą, z bólem, z objawieniem. Jak brałam od Ciebie całą przyjemność świata, jak rodziłam z siebie potem cały świat. Wszystko przepływa przeze mnie i jest mi z tym tak dobrze. Tak dobrze! Rano wstaję, zerkam na siebie w lustrze: To ona! Tak, to ona! Kochane ciało i twarz! Ta, która umie dawać i brać! I biegnę dawać i brać, dawać i brać. I jest mi z tym tak dobrze. Tak dobrze!
 

Edyta Herbuś Edyta Herbuś wybrała idealny strój kąpielowy na lato. Piękny model podkreślił atuty sylwetki. Fani "hot!"

Aleksandra Hamkało opublikowała kontrowersyjne zdjęcie. Nie każdemu się spodobało

Wśród komentarzy pod zdjęciem pojawiły się zarówno komplementy, jak i słowa krytyki. Na jeden z nich aktorka postanowiła odpowiedzieć. Brzmiał on:

Gdyby moja matka zrobiła sobie takie zdjęcia i je upubliczniła ciśnie mi się na usta jedno słowo
omg nie trzymaj nas w niepewności, bracie!

-odpisała.

Niestety, użytkownik Instagrama nie odpowiedział.

upały w pracy, obowiązki pracodawcy Skrócenie godzin pracy w upały jest możliwe? Znamy obowiązki pracodawcy

Aleksandra Hamkało nago na Instagramie. Fani byli zachwyceni

Większość komentarzy pod zdjęciem celebrytki to jednak komplementy i słowa pełne podziwu, zarówno dla jej zdjęcia, jak i wyjątkowego opisu. Czytamy:

Wspaniałe! Piękna kobieta i piękne zdjęcie. Gratulacje
Zjawiskowa! I cudowny opis! Podziwiam!
pięknie powiedziane i pięknie zobrazowane ??

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: