Sprawdzony sposób na ślizgające się stopy w sandałach? Wydaj 5 zł i pozbądź się problemu na dobre

Choć sandały w letnie dni są prawdziwym zbawieniem, to ślizgające się w nich stopy mogą być uciążliwym problemem. Wiemy, jak go rozwiązać. Wystarczy wypróbować te banalne triki za parę złotych.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Sukienka Pauliny Sykut-Jeżyny w "zachwycającym kolorze" to hit na lato

Jak poradzić sobie ze ślizgającą się stopą w sandałach? Nie musimy od razu spisywać butów na straty. Podczas wyjątkowo upalnych dni warto wykorzystać poniższe triki, dzięki którym pozbędziecie się tego problemu. 

Sposób na ślizgające się stopy w sandałach? Znajdziesz go w każdej aptece

Pocące się stopy latem mogą stać się dla wielu osób problemem szczególnie podczas chodzenia w sandałach. Może to prowadzić do ślizgania się stopy, co jest nie tylko niekomfortowe, ale również może skutkować otarciami. Jak temu zapobiec? Wystarczy... plaster bez opatrunku. Zadziała on jak "gąbka", wchłaniając nadmiar potu. 

Idealny trik na ślizgające się stopy w sandałach na płaskiej podeszwie, ale i obcasie 

Miłośniczki obcasów nie muszą latem z nich rezygnować. Mogą wybrać np. sandały na słupku. A co, jeśli nie są one zapinane? W tym przypadku ślizgającej się stopie można zapobiec, kupując tasiemkę pod kolor obuwia. Takie triki są bardzo popularne na TikToku. 

Skutecznym sposobem na ślizgające się stopy w sandałach i nie tylko jest też lakier do włosów

Kobiety, aby zapobiec ślizganiu się stopy w sandałach, ale też szpilkach czy innym rodzaju obuwia, mogą sięgnąć po lakier do włosów. Tym produktem do codziennej stylizacji fryzury wystarczy delikatnie spryskać buty od środka i pozostawić do wyschnięcia

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: