Dominika Gwit pokazała zdjęcie z 2018 roku: "Ludzie gadali, gadają i będą gadać"

Dominika Gwit podzieliła się na Instagramie zdjęciami z sesji zdjęciowej, która miała miejsce w 2018 roku, tuż po ślubie aktorki. - Pamiętam, że okładka wywołała spore zamieszanie - wspomniała. - Żyje się dla siebie. Nie dla ludzi - komentują internauci.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Dominika Gwit o niegrzecznych pytaniach dziennikarzy

Dominika Gwit aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją 156 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Aktorka na swoim profilu regularnie porusza także temat samoakceptacji, a fanki oraz fani cenią sobie jej szczerość oraz dystans. - Wiele z Was pyta mnie, jak to jest, że się nie wstydzę wyjść np. w stroju kąpielowym i co ludzie powiedzą? Wiele z Was pyta mnie, jak to jest, że nie wstydzę się korzystać z wodnych atrakcji, jak np. kajaki czy inne rowerki. A ja powiem tak! W d*pie to mam! Czerpię z życia pełnymi garściami! - napisała pod jednym z postów na Instagramie. 

Aleksandra HamkałoOla Hamkało wrzuciła zdjęcie w wannie. "Jestem kobietą, matką, kochanką"

Dominika Gwit pokazała zdjęcie z 2018 roku: "Niech sobie mówią, co chcą"

Ostatnio Dominika Gwit postanowiła powspominać nieco jedną z sesji zdjęciowych, która odbyła się w 2018 roku, tuż po ślubie aktorki. Wybranymi zdjęciami oraz okładką podzieliła się na instagramowej relacji, a także w poście. - Dziś wspominam. Sesja dla Magazynu Gala zaraz po naszym ślubie w 2018 roku. Pamiętam, że okładka wywołała spore zamieszanie. Oj Ludzie Ludzie... Gadali, gadają i będą gadać... I niech sobie mówią, co chcą, ale to Szczęście i ta Miłość są tak wielkie, że nie da się ich opisać. Życzę Wam Kochani uśmiechu i zadowolenia z życia!!! Zostawiam tu moc dobrej energii! Całuję!!! Domi - napisała.

 

Córka Izabelli Scorupco ma już 24 lata. Zdaniem wielu urodę odziedziczyła po mamie (zdjęcie ilustracyjne)Córka Izabelli Scorupco ma już 24 lata. Zdaniem wielu urodę odziedziczyła po mamie

Pod postem nie zabrakło komentarzy od internautek oraz internautów:

Ja to zawsze mówię, że jak ktoś nie ma swojego życia, to zajmuje się czyimś
Nie patrzmy na to co ludzie gadają i piszą patrzmy w stronę naszego szczęścia i dbajmy o nie każdego dnia
W ogóle nie ma co się przejmować gadaniem ludzkim
Jest Pani wspaniałą, pozytywną kobietą
Żyje się dla siebie. Nie dla ludzi

- czytamy.

Więcej o: