Te znaki zodiaku będą miały trudne wakacje. Nie wszystko podczas urlopu pójdzie po ich myśli

Na wakacje wiele osób czeka z utęsknieniem. Te znaki zodiaku niestety będą odliczały dni do końca urlopu. Przez czekające ich problemy i przykre niespodzianki, nie wypoczną, tak jak miały w planach. Przekonaj się, czy ciebie również czeka trudne lato.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Na wakacje samochodem czy też samolotem - co się bardziej opłaca? Pytamy eksperta

Te znaki zodiaku mogą liczyć na niezapomniane lato, a to wszystko przez... czekające na nich problemy. Może niestety okazać się ich niemało, co nie pozostanie bez wpływu na ich samopoczucie. O kim mowa? 

Małgorzata Foremniak pozwoliła się postarzyćLetnia sukienka Małgorzaty Foremniak jest idealna dla pań po 50-tce

Panna — nawet na urlopie będzie w pracy 

Panna jest znana ze swojego zaangażowania i pracowitości. Niestety okaże się, że nie jest w stanie oderwać się od zawodowych obowiązków również podczas wakacji. Kiedy otrzyma informację o "pożarze w firmie", od razu chwyci za laptopa i telefon. Zamiast skupić się więc na wypoczynku, przez większość czasu będzie nerwowo sprawdzać skrzynkę e-mailową. 

Waga — romantyczny wyjazd nie będzie aż tak romantyczny 

Osoby spod znaku Wagi wyjazd zaplanowany już mają od wielu miesięcy. Odliczają już dni do wakacji tylko we dwoje. Słońce, plaża, szum fal i... letnie kolonie. Gromada dzieci biegających po hotelu i plaży sprawi, że o spokojnym i romantycznym wyjedzie Wagi, mogą zapomnieć. Wypoczynek w odludnym miejscu zamieni się bowiem w jeden wielki plac zabaw. Za rok warto pomyśleć o obiekcie, w którym mogą być zameldowani wyłącznie dorośli. 

znaki zodiakuPrawdomówne znaki zodiaku. Te osoby w relacjach cenią sobie szczerość

Skorpion — te wakacje to będzie nieustający piątek trzynastego 

Pech będzie się niestety trzymał od ich samego początku, co wprowadzi nerwową atmosferę i zrujnuje wypoczynek. Od opóźnionego samolotu, po zgubioną walizkę i kiepską pogodę. Na domiar złego po przyjeździe do hotelu okaże się, że zakwaterowane zostaną w innym pokoju, niż rezerwowały. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: