Doda na odważnym zdjęciu z 2011 i 2022 roku. "Lata mijają, a królowa w jeszcze lepszej formie"

Doda na instagramowej relacji podzieliła się porównaniem jej zdjęć. Dwa zrobione zostały teraz, podczas pracy nad kolejnym muzycznym projektem, a trzecie w czasie nagrywania teledysku w 2011 roku. Jak zmieniła się przez te lata?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda - szybkie strzały. Facet z brodą czy bez?

Doda ku uciesze rzeszy swoich fanek i fanów jest bardzo aktywna na Instagramie. Profil gwiazdy obserwuje aktualnie ponad 1,2 mln osób, z którymi Doda regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Nie da się nie zauważyć, że na przestrzeni kilkunastu lat, Doda przeszła ogromną metamorfozę wizerunkową i mimo upływu czasu, wiele osób uważa, że teraz gwiazda wygląda lepiej niż na początku kariery.

Izabela Janachowska Janachowska niczym "8. cud świata" w stroju kąpielowym za 579 zł

Doda na planie teledysku w 2011 i 2022 rokiem. Fani nie mają wątpliwości: "królowa w jeszcze lepszej formie"

Ostatnio Doda na swojej instagramowej relacji podała dalej porównanie zdjęć, które pojawiło się na jednym z jej internetowych fanpage'y. - @dodaqueen na planie najnowszego teledysku. Lata mijają, a królowa w jeszcze lepszej formie - napisano.

Doda na zdjęciach z 2011 i 2022 rokuDoda na zdjęciach z 2011 i 2022 roku https://www.instagram.com/dodaqueen/ screen

Aleksandra Hamkało Ola Hamkało wrzuciła zdjęcie w wannie. "Jestem kobietą, matką, kochanką"

Wiele osób regularnie zastanawia się i dopytuje gwiazdy, jak Doda to robi, że przez lata utrzymuje tak fenomenalną formę. - Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię. Taka już jestem. I nie, nie czuję żadnych wyrzeczeń, jedyne co czuję, to dumę - napisała kiedyś pod jednym z postów na Instagramie. - Nie będę wam ściemniać, 70 procent to jest w ogóle dieta. 70, albo 80. Także no, jak nie dbacie o dietę, a ciśniecie niby te swoje treningi, to jest dla mnie strata czasu - powiedziała z kolei na InstaStories.

Więcej o: