Karolina Szostak pokazała swoją stylizację na upały. Fani: "Super piżamka"

Karolina Szostak podzieliła się na Instagramie zdjęciem jednej ze swoich stylizacji, którą wybrała na jeden z ostatnich upalnych dni. - Jedni powiedzą, że na plażę, inni zrozumieją - napisała. Jak na ten zestaw zareagowały fanki oraz fani?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Karolina Szostak mówi o swojej wadze

Karolina Szostak jest najpopularniejszą dziennikarką sportową w Polsce. Znana jest jednak nie tylko ze swojej działalności zawodowej, lecz także metamorfozy, którą przeszła kilka lat temu. Dzięki zmianom w swojej diecie schudła ponad 30 kg. Ku uciesze wielu fanek i fanów Karolina Szostak należy do tego grona znanych osób, które aktywnie prowadzą swoje konto na Instagramie. Obecnie profil Karoliny Szostak obserwuje ponad 168 tys. internautek oraz internautów, z którymi dziennikarka dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. 

Karolina Szostak podzieliła się swoją stylizacją na upalne dni: "Jedni powiedzą, że na plażę, inni zrozumieją"

Karolina Szostak dla wielu obserwujących ją internautek jest inspiracją oraz wzorem. Kobiety chętnie podpatrują stylizacje dziennikarki, a także jej fryzury oraz sposoby dbania o sylwetkę. Ostatnio Karolina Szostak postanowiła pokazać na swoim profilu zestaw, który wybrała na upały. - Upalna stylówka, fryz poprawki #selfiemirror jedni powiedzą, że na plażę, inni zrozumieją mrugnięcie okiem #yezzy #a wy jak? - napisała pod zdjęciem.

 

Stylizacja Karoliny Szostak została odebrana bardzo pozytywnie:

Fajny outfit
Jak zawsze piękna. Styl i charakter, super linia. Nic dodać, nic ująć. Super
Super piżamka
Ogień

- komentują internautki oraz internauci pod postem.

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR] 

Więcej o: