Pamiętacie Sistars? Siostry Przybysz zaczynały w "Idolu"! "Powiedzieli, że do śpiewania się nie nadaję"

Zespół Sistars kiedyś znała cała Polska! Ich utwór "Sutra" zajmował wysokie miejsca na listach przebojów, chociaż teledysk do piosenki wzbudzał spore kontrowersje. Dziś Natalia i Paulina przybysz działają jako solowe wokalistki. Niewiele osób wie, że zaczynały w "Idolu"!

Grupa Sistars zdobyła popularność w 2001 roku. Siostry Przybysz, Natalia i Paulina weszły na rynek muzyczny z propozycją, która wyróżniała się na tle innych hitów. Zespół grał bowiem soul, R&B i funky. Ich pierwszy album pt. Siła Sióstr trafił na półki sklepowe w 2003 roku. Niewiele osób wie, że z początku krytycy muzyczni nie chcieli dać im szansy w show-biznesie. Zostały odrzucone w "Idolu".

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Ci muzycy zrobili karierę dzięki występowi w "Idolu"

Siostry Przybysz próbowały swoich sił w "Idolu". Nie poszło im najlepiej

Zanim powstał zespół Sistars, który nie składał się jedynie z sióstr Przybysz, ale i trzech muzyków, Natalia i Pauliny pojawiły się na castingu do programu "Idol". Na łamach magazynu "Viva" w 2004 roku siostry zdecydowały się na szczery wywiad, gdzie wspominały udział w talent show. Okazuje się, że odpadły już na etapie castingów. Doceniono tylko jedną z sióstr, druga spotkała się z krytyką.

Poszłyśmy do Idola, ale nas odwalili.
 Natalii powiedzieli, że może przejść do następnego etapu, a mnie, że do śpiewania się nie nadaję. Więc Natalia też zrezygnowała.

-zdradziła Paulina Przybysz.

Paulina Przybysz i Natalia Przybysz zdobyły popularność. Dziś działają osobno

Pomimo niepowodzenia w "Idolu" siostry Przybysz założyły zespół, który zdobył popularność. Uchodził nawet za kontrowersyjny np. ze względu na fryzurę Natalii, która miała ogoloną głowę. Szerokim echem odbił się też teledysk do utworu "Sutra", gdzie kobiety wystąpiły nago pod prysznicem. Dziś działają muzycznie, ale osobno. Zawiesiły działalność w 2006 roku, ale od tego czasu również mają na koncie wiele sukcesów. Paulina Przybysz w 2022 roku wydaje kolejną solową płytę. Paulina Przybysz trzyma się nieco z boku, ale nadal koncertuje. W 2012 roku wzięła udział w programie "Bitwa na głosy".

 
 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: