Pamiętacie Marysię z "M jak Miłość"? Małgorzata Pieńkowska śpiewała też w znanym zespole! Dziś ma 57 lat

Małgorzata Pieńkowska, czyli serialowa Marysia z "M jak Miłość" ma wiele talentów. Przez długi czas aktorka ukrywała, że to właśnie ona śpiewała w popularnym niegdyś zespole. Dziś ma 57 lat i wygląda zupełnie inaczej. Wiemy, co u niej słychać.

Małgorzata Pieńkowska to aktorka filmowa, ale też teatralna. Ukończyła studia aktorskie, a jej opiekunem roku była Jan Englert. To właśnie w jego produkcjach zadebiutowała w 1987 roku rolami Szambelanowej i Zerzabelli w "Czystym szaleństwie". Jest laureatką wielu nagród, a największą popularność zyskała za sprawą roli Marii Zduńskiej w serialu "M jak Miłość". Dziś ma 57 lat i wygląda zupełnie inaczej niż wtedy, kiedy poznali ją widzowie przed telewizorem. Niewiele osób wie, że ma za sobą również epizod muzyczny. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

Małgorzata Pieńkowska bardzo się zmieniła! Jak wygląda dziś serialowa "Marysia"?

Kiedy Maria Zduńska, czyli matka Piotra i Pawła, żona Krzysztofa, pojawiła się w pierwszym odcinku serialu, miała fryzurę krótką, w kolorze blond. Aktorka nosiła też takie włosy na co dzień, ale teraz przeszła prawdziwą metamorfozę. Od kilku lat nosi włosy ciemne, a dokładniej- brązowe. Wiele kobiet w dojrzałym wieku włosy skraca, jednak ona postanowiła znacznie je zapuścić.

 

Małgorzata Pieńkowska śpiewała kiedyś w zespole! Ukrywała to przez lata

Małgorzata Pieńkowska miała swój epizod w jednym z popularnych niegdyś zespołów. W 1989 roku Formacja nieżywych Schabuff nagrała utwór "Klub wesołego szampana", który szturmem podbił listy przebojów w całej Polsce. Co ciekawe, na jednym z wystąpień, kobiecą zwrotkę zaśpiewała Katarzyna Figura, a fani uwierzyli, że to właśnie ją słychać na nagraniu. Prawda była zupełnie inna. Fragment "Chciałabym, chciała" śpiewała Małgorzata Pieńkowska! Przyznała się do tego dopiero w 2013 roku, występując po raz pierwszy na żywo z zespołem. Bała się, że to zburzy jej aktorską karierę.

Małgorzata Pieńkowska w 2022 roku nadal realizuje się w dziedzinie aktorstwa

Małgorzata Pieńkowska w 2017 roku pojawiła się na ekranach, jako matka Sary Daymer w serialu "Druga Szansa". Czasem pojawia się w teatrze, ma za sobą też epizod w dubbingu. Ma córkę Inę i jest po rozwodzie z ojcem dziecka, Jackiem Sobalą. Co ciekawe, jej córka również jest aktorką. W 2005 roku zatańczyła w "Tańcu z gwiazdami", a dokładniej- w czwartej edycji show.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: