Kilkulatek zaczął deptać po welonie panny młodej. Jej reakcja zaskoczyła internautów

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać, jak podczas ceremonii zaślubin kilkulatek zaczął deptać welon panny młodej. Wielu internautów nie kryło swojego oburzenia i pisało, że właśnie przez takie sytuacje nie chcą mieć na swoim weselu dzieci.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Coraz więcej osób rezygnuje z udziału dzieci w weselach. Tłumaczą to tym, że jest to impreza dla dorosłych, a nie dla dzieci. Z kolei inni uważają, że są one również członkami rodziny i ich obecność jest wręcz obowiązkowa. Jak widać, głosy w tej kwestii są podzielone. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak kilkuletni chłopiec depcze po welonie panny młodej. Internauci są tym faktem oburzeni, ale panna młoda zareagowała zupełnie inaczej. 

Zobacz wideo Klaudia Halejcio zaręczyła się?!

Kilkuletni chłopiec zaczął niszczyć welon panny młodej

Na TikToku został opublikowany filmik z ceremonii zaślubin. Widzimy na nim panną młodą z bardzo długim i efektownym welonem. Po chwili w kadrze pojawia się mały chłopczyk, który zaczął deptać po welonie. Już po chwili zabrała go jedna z kobiet i posadziła sobie na kolanach. Widać, że ta sytuacja rozbawiła nie tylko zaproszonych gości, ale również pannę młodą, która się uśmiechnęła. 

Nagranie stało się prawdziwym viralem i do tej pory obejrzano je ponad 2 mln razy. Pojawiło się również sporo komentarzy. Niektórzy z internautów są oburzeni zachowaniem chłopca i jego rodziców. 

Internauci nie kryją swojego oburzenia 

Wiele osób pod nagraniem napisało, że takie sytuacje coraz częściej przekonują ich do tego, żeby nie zapraszać na wesele dzieci. Inni zwrócili uwagę na to, że niegrzeczne zachowanie dzieci to wina rodziców, którzy nie potrafią ich upilnować. 

Żadne niemowlęta ani dzieci nie miały wstępu na moje wesele. Najlepszy pomysł w historii!
Byłabym wściekła.

- pisali w komentarzach. 

Do całej dyskusji włączyła się również panna młoda, która napisała, że nie dość, że nie ma żalu do chłopca, to jeszcze był to najlepszy moment podczas wesela

Jestem tą panną młodą i to była dosłownie moja ulubiona część ślubu. To welon za 30 dolarów z Amazona, a ten chłopiec to mój siostrzeniec. Wyluzujcie trochę. 

- skwitowała. 

A wy co myślicie o dzieciach na weselach? 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: