Niezawodny trik, który ułatwia mycie okien. Dzięki niemu już nigdy nie zobaczysz smug na szybach!

Jak myć okna, aby nie było smug? Jest na to pewien sposób. Sprawdzi się też przy myciu kabiny prysznicowej, oraz luster. Wystarczy jeden produkt, który masz w swoim domu. Jest tani i niezawodny! Przedstawiamy też dwa inne, alternatywne rozwiązania.

Mycie kabiny prysznicowej, okien, czy luster nie należy do najprzyjemniejszych prac domowych. Ile razy po strumieniach światła padających z okien okazywało się, że pozostały tam smugi, a czynności należy powtórzyć? Mamy na to radę. Te produkty są tanie, niezawodne i ułatwiają sprzątanie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Telefon w folii spożywczej, makaron w suszarce do sałaty i inne kuchenne triki. Czy znasz je wszystkie

Sposób na mycie okien, który kosztuje grosze! Ten produkt masz w domu

Ocet znajduje się niemal w każdej kuchni. Jego połączenie z wodą w proporcjach 1:9 pomoże ci się rozprawić ze smugami raz, a dobrze. Po umyciu szyb dokładnie przetrzyj okna tą mieszanką, używając suchej ściereczki, niepozostawiającej nitek, czy pyłków. Powtarzaj to za każdym razem.

Anna Lewandowska Strój kąpielowy Lewandowskiej to hit na lato! Podobny jest za 39,99 zł

Mycie szyb nigdy nie było tak proste! Sposób na pozbycie się smug znajdziesz w kuchni

Mycie szyb, czy kabiny prysznicowej z użyciem płynu do mycia naczyń również pomoże ci pozbyć się smug. Taki produkt idealnie działa na zacieki, czy pozostawione ślady podczas sprzątania.

Dieta na upały, dieta na lato Co jeść w upalne dni, a czego unikać? To sposób, aby się schłodzić!

Inne skuteczne sposoby na pozbycie się smug. To triki na szybkie mycie szyb

Szyby wyczyścisz szybko i skutecznie używając również amoniaku, gliceryny i oleju lnianego. Te substancje są dostępne w niemal każdym sklepie, czy drogerii. Wystarczy, że dodasz je do płynu do mycia okien, lub po umyciu okien przetrzesz nimi szyby, aby pozbyć się ewentualnych smug, które mogły powstać podczas czyszczenia. Za pomocą octu i wody możesz też wyczyścić framugi okien.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: