Wyprzedaż w CCC! Piękne i wygodne sandały za 44,99. Podobne są też w Deichmannie

Wakacyjne upały coraz mocniej pukają do drzwi. Przy bardzo wysokich temperaturach noszenie standardowego, zakrytego obuwia może stać się nieco uciążliwe. Idealnym udogodnieniem mogą stać się sandały, które w CCC i Deichmannie są teraz na wyprzedaży.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Noszenie standardowych sneakersów podczas letnich upałów może powodować niemały dyskomfort. Ciekawą alternatywą mogą okazać się sandały, dzięki którym stopa nie przegrzewa się, jak w zabudowanych butach, a komfort chodzenia jest dużo większy. Marki CCC oraz Deichmann przygotowały oferty pięknych sandałów, które obecnie znajdują się na wyprzedaży. 

Wyprzedaż w CCC nadal trwa. Wspaniałe sandały na przecenie

sandałysandały screen ccc.eu

Syntetyczne sandały Bassano dostaniemy za 44,99 zł. Otwarty typ noska oraz podeszwa wykonana z wysokogatunkowego tworzywa sprawiają, że chodzenie w takich butach w trakcie letnich upałów, to sama przyjemność. Dzięki specjalnej sprzączce, obuwie można idealnie dopasować do stopy. Buty są dostępne w sieci sklepów CCC w kolorze różowym.

Kolejna propozycja od CCC. Ekstrawaganckie sandały w czarnym kolorze

sandałysandały screen ccc.eu

Ekstrawaganckie sandały od tego samego producenta są wykonane z włókienniczego materiału, a do ich konwersacji użyto specjalistycznego spray'u. Po przecenie buty są dostępne w CCC za 47,99 zł. Idealnie nadają się do pięknych, letnich stylizacji z wykorzystaniem czarnych sukni lub szerokich, lnianych spodni. Buty są dostępne w czarnym i biało-różowym kolorze. 

Deichmann także sprzedaje piękne sandały na wyprzedaży. Wygodne i komfortowe obuwie dostępne w wielu kolorach 

sandałysandały screen deichmann.com

Sandały w sieci sklepów oraz na stronie internetowej Deichmann'a także zostały wystawione w promocyjnej cenie. Obecnie buty dostaniemy za 55,99 zł. Sandały są dostępne aż w trzech kolorach: czerwonym, żółtym i czarnym. Obuwie zostało wykonane z tekstylnego oraz syntetycznego materiału, a jego podeszwa jest osadzona na lekkim obcasie (1 cm).  

Więcej o: