Zwierzęta dopasowane do znaków zodiaku. W ich towarzystwie będą czuły się najlepiej

Chciałabyś mieć zwierzaka, ale nie wiesz, na jakiego się zdecydować? Pomocna może okazać się... data urodzenia. Dowiedz się, jaki gatunek najlepiej sprawdzi się w przypadku twojego znaku zodiaku.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Zwierzaki gwiazd na Instagramie. Który najbardziej uroczy?

Każdy ze znaków zodiaku wyróżnia się pewnymi charakterystycznymi cechami. To właśnie dzięki temu astrologia może być pomocna podczas wyboru domowego pupila. Jaki zwierzak będzie pasował do ciebie najlepiej?

Te znaki zodiaku dobrze będą się czuły towarzystwie psów — Baran, Waga, Koziorożec 

Osoby spod tych znaków zodiaku muszą mieć kompana, z którym będą mogły aktywnie spędzać czas. W psiakach cenią sobie też przede wszystkim lojalność. Niezależnie czy to rasowy, czy ze schroniska, będzie ich wiernym przyjacielem na długie lata.  

Rybki dla tych osób będą najlepszym rozwiązaniem — Strzelec, Byk, Panna

Częste nadgodziny, ciągły pośpiech i ruch, dużo podróży — to właśnie sprawia, że te znaki zodiaku potrzebują jak najmniej wymagającego zwierzaka. Efektowne akwarium z rybkami idealnie sprawdzi się zatem w przypadku ich zabieganego trybu życia. 

Dla tych znaków zodiaku najlepszym towarzyszem będzie kot — Skorpion, Lew, Wodnik 

Osoby pod tych trzech znaków zodiaku często chodzą swoimi ścieżkami podobnie jak koty. Wybrany przez nich pupil nie musi im ciągle siedzieć na kolanach, aby być wspaniałym towarzyszem. Kociak, jako zwierzak, który często ceni sobie własną przestrzeń, będzie doskonale oddawał charakter właściciela. 

W ich domu powinna znaleźć się papuga — Rak, Ryby, Bliźnięta

Ptak ten jest tak samo barwny jak osoby spod tych znaków zodiaku. To wbrew pozorom bardzo towarzyski zwierzak, czyli podobnie jak Raki, Ryby czy Bliźnięta. Gdy papuga zostanie już oswojona, może przy okazji przynieść właścicielowi dużo śmiechu i radości. 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: