Perełka w Lidlu! Zestaw dwóch praktycznych urządzeń do kuchni teraz na wyprzedaży. Podobny w Media Expert

Lidl przygotował specjalną ofertę dwóch nieodłącznych elementów każdej kuchni. Takie okazje nie zdarzają się często, dlatego tym bardziej warto, jest się jej przyjrzeć. W ofercie sklepów: Media Expert oraz RTV Euro AGD znaleźliśmy podobne.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wyposażenie domu to ważna kwestia. Dzięki wielu urządzeniom nasze życie oraz codzienne czynności stają się o wiele prostsze. Zobacz zestawienie blenderów, dzięki którym stworzysz świetnie, letnie koktajle i nie tylko.

Paulina Sykut-Jeżyna Niepowtarzalne sukienki na wesele. "Piękna kreacja" Pauliny Sykut-Jeżyny

Zobacz wideo Blender po koktajlu wydaje się trudny do wyczyszczenia? Nic z tych rzeczy, przetestuj nasze myki

Anna Lewandowska Strój kąpielowy Lewandowskiej to hit na lato! Podobny jest za 39,99 zł

Lidl: idealny zestaw do kuchni. Blender kielichowy i czajnik elektryczny w jednej cenie

Blender do przygotowywania koktajli, smoothies, kruszenia lodu, itp. Ma silnik o mocy 600 W. Czajnik ze sklepu Lidl jest z wysokiej jakości obudową ze stali szlachetnej. Urządzenie ma automatyczne wyłączanie bezpieczeństwa i ochrona przed włączeniem bez wody. Gotuje 1 litr wody w 2:50 min. Za zestaw składający się z dwóch elementów zapłacimy 178,90 zł.

zestaw AGDzestaw AGD Lidl

RTV Euro AGD: zestaw od Philips. Idealny do tworzenia letnich koktajli

Czarny blender kielichowy o mocy silnika 600 W to urządzenia dostępne w sieci sklepów RTV Euro AGD. Posiada mechaniczno-skokową regulację obrotów na dwóch poziomach. Pojemność kielicha to 2 litry. Dzbanek i pokrywa mogą być myte w zmywarce. Urządzenie idealne do kruszenia lodu i miksowania. Jego cena to 259,00 zł.

zestaw AGDzestaw AGD Euro RTV AGD

Media Expert: blender kielichowy marki Tefal. Niezawodne urządzenie w każdym domu

Blender z plastikowym kielichem, w którym można kruszyć lód to model marki Tefal dostępny w sklepach Media Expert. Zastosowany w urządzeniu innowacyjny Air Cooling System gwarantuje maksymalną trwałość silnika. Moc silnika to 600 W. Cena urządzenia to 149,00 zł.

zestaw AGDzestaw AGD Media Expert

Ile warte jest prowadzenie domu? Przeczytaj o naszej akcji i przelicz swój niewidzialny etat na pensję [KALKULATOR]

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: