Twoje krzesło stało się wieszakiem? Dzięki temu sprytnemu trikowi w sypialni zapanuje porządek

Jeżeli zaczęłaś używać krzesła zamiast wieszaka, twoja sypialnia nie wygląda na zbyt uporządkowaną. Jeśli męczy cię już ciągły bałagan, mamy dla ciebie sprytny trik, który zajmie ci dziennie tylko kilka sekund.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Wracając po ciężkim dniu pracy, często nie mamy siły na domowe porządki. Nasze ubrania w pośpiechu lądują często na krześle, o czym następnie zapominamy. Z dnia na dzień nasza sterta jedynie rośnie a na koniec tygodnia jedyne, do czego się nadaje to pranie. Jednak wystarczy jeden sprytny trik trwający kilka sekund dzienne, który może zmienić nasze nawyki.

Zobacz wideo Czy ręczniki trzeba prać co kilka dni? [NaZdrowie]

Nie każde ubranie musi być prane po jednym założeniu

Nie każde raz założone ubranie musi lądować w koszu na pranie. Pozwala to dłużej zachować ich mocny kolor i zadbać o środowisko. Niestety często dzieje się tak, że w natłoku obowiązków odzież, która mogłaby być ponownie założona, ląduje na krześle, a sterta z dnia na dzień rośnie. Żadna z nas zapewne nie miałaby ochoty ponownie założyć na siebie coś z takiej nieestetycznej kupki, więc jedyne co robimy, to nastawiamy kolejne pranie. Istnieje jednak jeden skuteczny trik, który może nam pomóc w porządkowaniu naszej sypialni.

Twoje krzesło stało się wieszakiem? Dzięki temu sprytnemu trikowi w twojej sypialni zapanuje porządek

Każdy chciałby, aby po powrocie z pracy w sypialni witał go nienaganny porządek. Aby tak było, niepotrzebny jest jednak duży wysiłek a jedynie sprytne triki. Wystarczy, że rano zaścielisz łóżko i zamiast wrzucać kolejne ubranie na krzesło lub fotel, powiesisz je na haczykach w szafie. Należy kupić kilka sztuk klasycznych haczyków i zamontować je w swojej szafie od wewnątrz. W ten sposób szybko powiesisz tam nadającą się do ponownego założenia bluzkę czy spodnie i unikniesz nieporządku na krześle.

Jak zadbać o porządek w sypialni? Przydatny jest też kosz na pranie

W obecnych czasach możemy bez problemu kupić estetyczne kosze na pranie wyglądające niczym dekoracja. Mogą być plecione, materiałowe, drewniane dlatego bez problemu dostosujemy go do danego wnętrza. Oprócz wieszaków zadbaj o to, aby kosz na brudy znajdował się w wygodnym miejscu. Dzięki temu oprócz szybkiego zawieszania czystych ubrań na haczyk, te brudne od razu wylądują w koszu i nie będą zalegać na krześle.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: