"Jaki jest Twój sekret?". Fani zachwycają się wyglądem Very Wang, która świętuje 73. urodziny

Vera Wang wciąż szokuje. Nie kontrowersyjnym stylem czy życiem, a swoim młodym wyglądem. Projektantka świętuje 73. urodziny, a wygląda na trzydziestolatkę.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl 

Vera Wang świętuje urodziny

Vera Wang jest znaną i cenioną projektantką mody. Suknia ślubna z jej salonu to marzenie wielu panien młodych. Ale to nie jest jedyny powód, dla którego gwiazda często gości na okładkach magazynów czy tabloidów.

Vera Wang oszukała czas. 27 czerwca świętowała 73. urodziny. Wciąż jednak wygląda bardzo młodo. Czas się dla niej zatrzymał.

Młody wygląd Very Wang

Przyjęcie Very Wang na pewno należało do wystawnych, ale fanów gwiazdy bardziej interesowało to, jak wyglądała podczas imprezy. Pod relacją w mediach społecznościowych przeważały komenatarze:

Jak Ty to robisz?
Dziewczyno, jaki jest twój ponadczasowy sekret?!

Wang z pewnością wyglądała niesamowicie. Prezentowała szczupłe i zgrabne nogi w skąpych różowych szortach i głębokim topie na wystawnej imprezie karaoke w poniedziałkowy wieczór. Podczas imprezy nosiła srebrne obcasy na platformie, różowo-białą diamentową tiarę i warstwowe srebrne naszyjniki.

Gwiazda pozowała z butelką prosecco marki Vera Wang i robiącym wrażenie tortem. Obok zdjęcia, które udostępniła, napisała:

Świętuję moje urodziny z ciastem i karaoke i moim nowym ROSÉ PROSECCO!!!!!!#VeraWangParty"
 

Fani w komentarzach wysłali mnóstwo życzeń urodzinowych i wypytywali o tajemnicę zachowania młodego wyglądu.

Chcę być taka jak ty w wieku 70 lat, nigdy się nie starzeje
Wszystkiego najlepszego Vera. Z każdym rokiem stajesz się coraz młodsza, nic dziwnego, że kobiety są z biegiem lat jak dobre wino!
Zobacz wideo Jak wygładzić zmarszczki na twarzy? [NaZdrowie]
Więcej o: