Horoskop dzienny 14 lipca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 14 lipca. Czwartek oznacza, że tydzień chyli się ku końcowi. Chcesz wiedzieć, co Cię dziś czeka? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Baran zrozumie dziś, że radość w sercu to zasługa kogoś, kto od dłuższego czasu pojawia się w Waszym bliskim otoczeniu. Pierwszy krok jest najtrudniejszy, ale może warto spróbować. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś leczyć rany po uczuciu, które było bardzo intensywne, ale nie ma już po nim śladu. Czasami los stawia na naszej drodze kogoś, kto jest tylko namiastką tego co znaczy miłość. Przyjaźń, lojalność, szacunek - na to warto czekać. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zobaczą dziś wszystko w innym świetle. Ktoś opowie swoją prawdę i ta rozmowa wszystko zmieni. Dwie strony medalu, to klucz do rozwiązania każdej zagadki. Bliźnięta muszą jeszcze raz wszystko przemyśleć i powstrzymać się od zbyt szybkich osądów. 

Horoskop dzienny - Rak

Raki zdobędą się dziś na odwagę i zaproszą kogoś na kawę. Na początku może być trochę niezręcznie, ale w miarę upływu czasu szybko okaże się, że macie ze sobą wiele wspólnego. 

Horoskop dzienny - Lew

Lew powoli zaczyna wchodzić w wakacyjny rytm, to nigdy nie przychodzi Wam łatwo. Miłe rodzinne spotkanie pozwoli Wam poczuć się jak w domu i zapomnieć o sprawach zawodowych, które w przypadku Lwa zawsze biorą górę nad wszystkim innym. 

Horoskop dzienny - Panna

Panna zrozumie dziś, że czasami lepiej jest odpuścić. Chociaż płynie w Was krew zwycięzców to nie zawsze trzeba stać na podium. Spokój to najcenniejsze co możecie zdobyć i osiągnąć. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi będę dziś szukać sprzymierzeńców. Ktoś chce Wam zaszkodzić i Waga będzie musiała się obronić. To będzie trudny czwartek i chociaż do końca tygodnia cała sprawa rozejdzie się po kościach, to niesmak zostanie. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony będą dziś ćwiczyć samodzielność, zbyt często zdarza Wam się polegać na innych. Tymczasem świat nikogo nie głaszcze po głowie, tylko stawia na tych, którzy potrafią zadbać o siebie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś świętować kolejny sukces, tymczasem bliscy powoli tracą cierpliwość. Kariera to nie wszystko, niektóre chwile się już nie powtórzą. Warto być tu i teraz. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś bardzo niezadowolone z obrotu pewnej sprawy. Ktoś popsuje Wam szyki i Koziorożec będzie musiał zaczynać od początku. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki będą dziś czekać na ważną wiadomość, która jednak nie nadejdzie. Tym bardziej nie warto się przejmować. Wodnik musi nauczyć się, że sam jest kreatorem własnego losu, nikt inny. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zrozumieją dziś, że koniec końców mogą liczyć tylko na siebie. To smutne, ale też wyzwalające uczucie. To w Was jest siła, nie w innych. 

Więcej o: